Top 10 Ordnungsmappe A4 12 Fächer – Rozšiřovací složky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Herlitz

#ad

12 přihrádek s gumou a přihrádkou na vizitky, Herlitz Desky s přihrádkami Ladylike Birds, 1 kus

#ad
Herlitz #ad - S elastickými 12 přihrádkami a popisovatelnými záložkami a kapsou ve formátu vizitky. Motiv: Ladylike Birds. Desky s přihrádkami A4 z PP fólie. S gumovým páskem a kulatým uzávěrem. 1 kus.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobcePelikan #ad
Číslo dílu50021604
Modelka50021604
ZárukaZáruka 2 roky

2. Leitz

#ad

31 plastových číselných štítků, Leitz Pultorový deník A4, plast, 58310025, červená, 31 přihrádek

#ad
Leitz #ad - Rozsah dodávky: leitz pořadač na dokumenty a4, rozměry 270 x 35 x 345 mm, 31 čísel s číslicemi, hmotnost: 1, červená, 58310025, 22 kg.

31 plastových jmenovek pro každý měsíc pro strukturovanou odkládací plochu důležitých dokumentů. Pružná zadní strana pro vysokou plnivost a s potahem z umělé hmoty na ochranu před praskáním, 6 otvorů pro průhled. 1 × červený práškový pořadač s celkem 31 přihrádek pro přehledné uložení důležitých dokumentů pro hotely, restaurace, kliniky, praktické řešení pro rychlou a efektivní organizaci. Vodoodpudivá a odolná vazba ze stabilní šedé lepenky s barevným PP fólií.
ZnačkaLeitz #ad
VýrobceEsselte Leitz #ad
Výška1.38
Délka13.58
Hmotnost0.22
Šířka10.63
Číslo dílu59310025
Modelka59310025

3. FALKEN

#ad

Žlutá, Pořadač Falken Colorspan

#ad
FALKEN #ad - Vlastnosti: ze silného kartonu colorspan, 7 přihrádek, s průhlednými otvory a tabulemi, 2 gumičky, organizační tlak na předním víku. Formát: pro DIN A4. Objem: cca 15 listů na tabletu 80 g/m². Barva: žlutá. Certifikováno FSC | Made in Germany.
ZnačkaFALKEN #ad
VýrobceFalken #ad
Výška0.2
Délka12.6
Šířka9.45
Číslo dílu11288073
Modelka11288073

4. CHILLSILA

#ad

Složka s přihrádkami, pořadač s etiketami, pořadač s 24 přihrádkami černý, Desky na dokumenty A4 s víkem, duhový pořadač na akordeon

#ad
CHILLSILA #ad - Každý soubor lze přizpůsobit podle toho, co potřebujete, mějte své soubory organizované. Je nepostradatelným pomocníkem při každodenním používání v kanceláři, karet, poukazů, stvrzenek, v kanceláři, ve škole nebo na cestách. Aby se zabránilo prosakování a záměně důležitých dokumentů.

Hodnotné materiály: desky s přihrádkami s vysouvacími přihrádkami jsou vyrobeny z kvalitního a mimořádně robustního polypropylenu PP a polyesterového materiálu. Přenosnost: pořadač může uložit více předmětů, doma, papírů, poukázek atd. Dodává se s balíčkem kancelářských sponek 60 kusů. Humanity design: jedinečný design vložené etikety a specifické barevné přihrádky, pomáhá efektivně klasifikovat a najít vaše soubory. Bezpečná klopa a stahovací šňůrka: flexibilní klopa a stahovací uzávěr pořadače v plné velikosti poskytují dodatečnou bezpečnost.

Větší kapacita: pořadač nabízí 24 jednotlivých kapes, lze rozšířit na různé šířky a pojme až 3000 listů papíru. Jedinečný keprový design na povrchu je odolnější proti opotřebení a protiskluzový. Ešení je vodoodpudivé, rozšiřitelné a má dlouhou životnost. Pokud je pořadač natažen a naplněn až na maximální kapacitu, neměl by se snadno převrátit.
ZnačkaCHILLSILA #ad
VýrobceCHILLSILA #ad
Výška9.29
Délka12.99
Šířka9.06
Číslo díluKM-WJ-2B
ModelkaKM-WJ-2B
ZárukaZáruka 1 rok

5. Amaza

#ad

Složka s přihrádkami se štítky, Amaza Desky na dokumenty A4, 24 kapes se 3 kapsami na dokumenty se zipem, pořadač na akordeon s 24 přihrádkami papír A4 s kapacitou cca 3000 listů

#ad
Amaza #ad - Je velmi stabilní a 100% vodotěsný. Kromě toho mají také humanizované držáky na tužky design, flexibilní gumový pásek, 2 průhledné přihrádky na vizitky na přední straně. Mějte přehledné a přehledné dokumenty o dovolené, poukázky, karty a poukázky atd. Každá taška nabízí velké množství místa a lze ji rozšířit na 10 palců.

Tak lze zajistit, aby byla každá část pro rychlý přístup okamžitě identifikována. Jednoduché a módní. Pro přístup k uloženým předmětům jednoduše sklopte klapku zpět. Stabilní & vodotěsný materiál – naše desky na akordeony z kvalitního polypropylenu pp plastu netoxické a neradioaktivní, nelze je snadno zlomit a deformovat. Perfektní organizér na dokumenty pro domácnost, kancelář, školu a na cesty. Dodává se také se 3 dalšími vodotěsnými kapsami na zip A4, se kterými můžete některé dokumenty při vycházce snadno přenášet.

Rozšířitelná a velká kapacita – rozšířitelné 24barevné samostatné kapsy pro přesné rozdělení papíru formátu a4 s kapacitou cca 3000 listů. Rozšiřitelná spodní strana zajišťuje dodatečnou kapacitu. Až budete hotovi, položte klapku zpět nahoru a nahoru na pořadač a zajistěte ji kabelovým uzávěrem. Bezpečná klopa a stahovací šňůrka – flexibilní klopa a stahovací uzávěr pořadače v plné velikosti poskytují dodatečnou bezpečnost.
ZnačkaAmaza #ad
VýrobceAmaza #ad
Číslo díluM11
ModelkaM11

6. Esselte

#ad

Série Colour'Breeze, vícebarevný, s reliéfním vzorem, k uspořádání psacího stolu, Esselte Složky projektů A4 s 12 registry, 626256, čiré plastové kapsy

#ad
Esselte #ad - Vybaveno vyjímatelnou přední stranou pro popsání registračních karet; uživatelsky přívětivý gumový uzávěr udrží vaše dokumenty vždy bezpečně pohromadě. 12 oddělovacích přihrádek pomáhá při uspořádání dokumentů a 3 přihrádky zajišťují bezpečné uložení volných listů; ideální pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo na cestách.

Vyrobeno ze stabilního polypropylenu bez obsahu kyselin a kopírování, aby byly vaše dokumenty vždy bezpečné a chráněné; ideální pro projekty, portfolia, studijní práce nebo prezentace.

Elegantní a robustní složka projektů a4, ideální pro uspořádání projektů a často používaných dokumentů; navržená v čerstvém a moderním designu Colour'Breeze. Obsah: 1 x esselte a4 projektorová složka s 12 záložkami a elastickým uzávěrem, 360 g, série Colour'Breeze, vícebarevná, rozměry Š x V x H: 266 x 320 x 20 mm, 626256.
ZnačkaEsselte #ad
VýrobceEsselte #ad
Výška12.6
Délka0.79
Hmotnost0.82
Šířka10.47
Číslo dílu626256
Modelka626256

7. Brunnen

#ad

24 x 31 centimetrů pro A4, 12 barev rychlovazač Fact! PP

#ad
Brunnen #ad - Rychlovazač Fact. Použití pro formáty papíru: A4. Colour Code. Popisovací pole k dispozici. S rychloupínací mechanikou. Velikost Š x v: 240 x 313 mm.
ZnačkaBrunnen #ad
VýrobceBrunnen #ad
Číslo dílu2015099/10b
Modelka2015099/10b

8. Herlitz

#ad

A4, Herlitz – pořadač na dokumenty, PP, 12 přihrádek, černá

#ad
Herlitz #ad - Pořadač na dokumenty od herlitz, jednoduchý organizér na cesty, 12 přihrádek. Vyberte si barvu a množství. Výrobce:Herlitz. Z robustního polypropylénu.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobceHerlitz Group #ad
Výška1.69
Délka9.96
Šířka13.27
Číslo dílu11208394
Modelka11208394
Zárukažádný údaj

9. Anicoll

#ad

Vodotěsná až 300 papírů, Taška na dokumenty A4 20 ks v balení, trojrozměrné desky na dokumenty A4 Sběratelské složky na dokumenty s otvory pro vázání/suchý zip a kapsa na etikety

#ad
Anicoll #ad - Trvanlivý a voděodolný. Trojrozměrný, větší kapacita: naše taška na dokumenty je jiná než jiné plošné aktovky, které jsou trojrozměrné, rozšířitelná, d * Š * v: 31*24*2, 2 cm, vhodná až na 300 listů papíru formátu A4 na každou kapsu dokumentu. Vysoká kvalita: vysoce kvalitní desky na dokumenty a4 jsou vyrobeny z polypropylenové pp fólie, netoxické a ekologické, recyklovatelné.

Design s kapsou na etikety a papírem na etikety: design s kapsou na etikety a papírem na etikety na přední straně umožňuje pohodlné zařazení souborů a usnadňuje vyhledávání cílových dokumentů, aniž byste museli otevírat obálky. Vylepšená a zesílená tloušťka jedné vrstvy, silnější než u jiných běžných dokumentů. 11 otvorů pro pojivo: naše taška na dokumenty anicoll má 11 otvory pro pojivo, v kanceláři, fotografií, soubory a4 na cesty a vizitky. Suchý zip design: nový designový suchý zip zajišťuje bezpečné uložení dokumentů, suchý zip má silnou upevňovací sílu, zároveň umožňuje suchý zip velkou kapacitu uložení ve srovnání s patentky, dlouhou životnost a nedeformuje se lehce, trochu silnější dokumenty se vejde i do tašky.

Skvělý plastový držák na dokumenty a4 vám pomůže při organizování papírů, poznámek, takže se taška hodí pro jakékoliv kroužkové knihy a pořadače 2/3/4. Velmi tvrdé a zesílené okraje, aby se taška na dokumenty snadno neroztrhla. Perfektní pro každodenní použití: např. Psací potřeby pro školní předměty, soubory s kancelářskými dokumenty, dopisů a formulářů doma, ve škole nebo na cestách.
ZnačkaAnicoll #ad
VýrobceAnicoll #ad
Výška1.89
Délka12.6
Šířka10.24
Číslo díluDoku20
ModelkaDoku20

10. MaoXinTek

#ad

Kunststoff Konzert-Chorfolder für Musiker und Band, Notenmappe für Notenblätter beim Spielen A4 Größe Papier Dokumente Halter Aufbewahrung 20 Páginas/40 Taschen Clef, Musik Tabelle Datei Ordner

#ad
MaoXinTek #ad - Einfache bedienung: chor- und klaviernoten sowie andere Papiere können eingelegt werden. Die spiralbindung ermöglicht das Öffnen des Ordners in einem 180-Grad-Winkel für flache Noten. Praktisch zu schreiben: mittig ausgehöhltes design, keine Barriere zwischen den Membranen in der Mitte, Notenschlüssel kann beim Üben markiert oder modifiziert werden, auch wenn er sich auf der Bühne befindet.

Funktioniert gleichermaßen auf Klavier, Orgel oder Performance-Synthesizer. Perfekt für: geeignet zum täglichen ablegen und speichern von Dokumenten im A4-Format und weniger als A4, weit verbreitet in Büro, Schule und Haushalt.

Material: die innentaschen sind rutschfest und transparent mit hochwertigem Polypropylen PP. Notenordner: dient zum aufbewahren von noten, notenschlüssel, Dokumenten usw. Notenordner, papier im a4-Format mit 20 Páginas/40 Fächern. Ein standardanzeigebuch, das einfach in das Notenblatt oder in Dateien eingefügt und daraus entnommen werden kann.
ZnačkaMaoXinTek #ad
VýrobceMaoXinTek #ad