Top 10 LEGO NINJAGO Neuheiten 2023 – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO NINJAGO NINJAGO City Gardens 71741 Building Kit; Ninja House Playset Featuring 19 Minifigures, New 2021 5,685 Pieces

#ad
LEGO #ad - Zur feier des 10-jährigen jubiläums der Lego Ninjago Modelle ist auch Wu Legacy als goldene Minifigur enthalten. Hinten befindet sich eine Leiter, die sich nach oben oder unten ziehen lässt. Feiere das 10-jährige jubiläum der NINJAGO Themenwelt, indem du die anspruchsvolle Bauaufgabe meisterst. Alle diese räume enthalten Zubehör und Details aus der reichhaltigen Geschichte der Ninja.

Als witziges gemeinsames Bauprojekt kann dieses Modell die Bindung der Eltern zu ihrem Kind festigen. Mit dieser stattlichen Größe beeindruckt es auch als ausgestelltes Modell. Das ninja-haus ist 73 cm hoch, 44 cm lang und 33 cm bereit. Inklusive goldener Wu Legacy Minifigur. Dieses 5. 685-teilige ninja-spielset ist ein tolles Geburtstagsgeschenk für Ninjago oder Lego Fans. Das spielset beinhaltet 19 minifiguren für spannende rollenspiele, mei und tito. Das set „die gärten von ninjago city“ 71741 zum spielen und ausstellen ruft denkwürdige Szenen mit deinen Lieblingsninja in Erinnerung.

In dem modell befinden sich unter anderem eine eisdiele, cece, kai, zane, Hai, Ronin, Wu Legacy, den Urbanen Cole, unter anderem den jungen Lloyd, Chens Nudelhaus, Misako, die Urbane Nya, den Urbanen Jay, ein Ninja-Kontrollraum und ein Museum. Das modell „die gärten von ninjago city“ 71741 ist ein dreigeschossiges ninja-haus zum bauen und spielen – und ein spektakulärer Blickfang zur Feier des 10-jährigen Jubiläums der NINJAGO Welt. Kombinierbar mit „the ninjago movie - ninjago City 70620" & „Ninjago City Hafen 70657.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška6.69
Délka18.9
Šířka22.91
Číslo dílu6332523
Modelka6332523

2. LEGO

#ad

Akční figurka hračka pro děti, mech k přestavbě, LEGO NINJAGO Soras Technikmech, dárek pro chlapce a dívky od 7 let 71807, ninja sada s figurkami vč. Sora

#ad
LEGO #ad - Ninjago dárek: tato akční hračka lego ninjago nabízí fascinující zážitek ze stavby a hraní a je skvělým dárkem pro chlapce a dívky, kteří si rádi hrají s akčními figurkami. Celý vesmír hraček ninja: sady lego ninjago obsahují draky, vozidla a chrámy, aby se vaše dítě ponořilo do světa fantasy dobrodružství se svými ninja hrdiny.

Další mechy k přestavbě: tvé dítě může kombinovat díly soras technikmech s Coles Erdmech 71806 a Kais Feuermech 71808; tyto dvě akční figurky jsou k dostání samostatně. Sestavte si svůj vlastní lego ninjago mech: fanoušci hraček ninja mohou hrát mnoho hodin kreativně a kombinovat Soras Technikmech s díly 2 samostatně dostupných akčních figurek, aby si vytvořili vlastní mech. Hračka pro akční figurky k přestavbě: lego ninjago soras technikmech je hračka pro 7leté chlapce a dívky; paže, aby bylo možné sadu kombinovat také se 2 dalšími mechy, nohy a trup lze sundat, které jsou k dostání samostatně.

Sezóna televizního seriálu Ninjago vzestup draků může napodobit. 2 figurky lego ninjago: dobrodružná hračka obsahuje soru s oběma katany a lovce vlčích drápů, aby vaše dítě mohlo souboje ze 2. Pohyblivá akční figurka: technikmech má kokpit pro sora, rotující čepel a pohyblivé paže a nohy, velký meč, abyste mohli postavu uvést do mnoha akčních pozic.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.4
Hmotnost0.71
Šířka7.52
Číslo dílu71807
Modelka71807
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Mech Action Figur und 2 Bone Warrior Minifiguren, Upgradable Ninja Motorbike Toy, Collectible Toys for Kids 7 Plus Years Old, LEGO NINJAGO Kai's Mech Rider EVO 71783

#ad
LEGO #ad - Wenn kinder ihre herausforderung erfüllen und die grünen Knochen-Krieger besiegen, werden sie mit einem Sammler-Fokus-Banner belohnt. Enthält lego ninjago kai und nya minifiguren mit Schwertern, Knochenkönig mit Schwert und Knochenjäger mit einer Knochenmatte und einem Ninja-Spielzeugschwert.

Junge ninjago-fans bauen ein großes ninja-spielzeug-Motorrad mit riesigen Rädern, dann aktualisieren Sie es durch Hinzufügen von flammenden Auspuffrohren und goldenen Seitenwänden. Die bewegliche ninjago-mech-actionfigur kann auf dem Ninja-Motorrad fahren; der Mech bietet Platz für eine Minifigur sowie eine große goldene Klinge.

Lego ninjago kai's mech rider verfügt über ein aufrüstbares Ninja-Motorrad-Spielzeug, eine bewegliche Mech-Actionfigur und 4 Minifiguren für epische Ninja-Schlachten. Schauen sie sich andere bauspielzeug-sets für kinder an: lloyds mech Battle EVO 71781, Cole's Earth Dragon EVO 71782 oder Jay 's Lightning Jet EVO 71784.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.99
Délka10.32
Hmotnost1.19
Šířka8.74
Číslo dílu6425914
Modelka6425914

4. LEGO

#ad

LEGO 31088 Creator Obyvatel hlubokého moře, hračka s mořskými zvířaty Figurky: žralok, krab, chobotnice a mořský ďas, sada pro děti od 7 let

#ad
LEGO #ad - S touto sadou lego creator 3 v 1 pro děti od 7 let lze postavit 3 figurky mořských živočichů! Postavte si hračku žraloka s krabem a truhlou s pokladem a proměňte ji v pohyblivou chobotnici nebo hračku mořského ďas s obrovskými tlamami.

Podívejte se na cool modro-bílé zbarvení žraloka! tato sada mořských zvířat LEGO je perfektním dárkem pro chlapce a dívky, kteří milují figurky. Sada "obyvatelé hlubinného moře" obsahuje děsivou hračku žraloka s výklopnými hlavami, špičatými zuby, pohyblivými ploutvemi, pohyblivými klouby a reflexními očima. Sada nabízí dokonce ještě další možnost stavby a návod na stavbu velryby – k dostání na LEGO. Com.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.68
Šířka1.89
Číslo dílu31088
Modelka31088
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

Model 3 v 1 na stavění figurek T-Rex, sada stavebních kostek pro děti od 7 let, LEGO Creator Dinosaurier, Triceratops a Pterodactylus, dárek pro chlapce a dívky 31058

#ad
LEGO #ad - Paže, ocas a hlava nebezpečné figurky t-rex jsou plně pohyblivé a jeho tlama lze otevřít, nohy, aby ukázala ostré zuby. Tato veselá dinosauří hračka je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro chlapce, dívky a všechny děti 7-12 let, které jsou fanoušky prehistorických tvorů.

T-rex je 11 cm velký. Sada hraček ze stavebnicových kostek LEGO kromě toho obsahuje kořist dinosaura ve formě zubatých žeber pro sestavení. Triceratops je 9 cm velký. Model 3 v 1: lze přestavět na Triceratops nebo pterodactylus. Tuto dinosauří hračku lego creator 3 v 1 lze sestavit do figurky T-Rex, Triceratops nebo Pterodactylus. Hračky lego creator 3 v 1 jsou kompatibilní se všemi sadami hraček LEGO a děti mohou stavět ještě kreativněji.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka10.31
Hmotnost0.52
Šířka1.89
Číslo dílu31058
Modelka31058
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

6. LEGO

#ad

žralok monster truck s natahovacím pohonem, dětská hračka, autíčko na hraní pro chlapce a dívky od 7 let, LEGO 42134 Technic Monster Jam Megalodon

#ad
LEGO #ad - Obsahuje megalodon 2 v 1 monster truck z monster Jam od LEGO Technic, který lze přestavět na závoďák Lusca. Poté, co provedete působivé umělecké kousky, můžete model přestavět na závodní vůz s natahovacím motorem a zažít ještě razantnější akci.

Toto autíčko kombinuje žraloka a chobotnici podle vzoru mýtické karibské mořské příšery Lusca v děsivé vozidlo. Tato hračka od 7 let od lego technic má výrazné žraločí zuby a ploutve, které se při jízdě pohybují – zcela podle vzoru legendární mořské příšery.

Chlapci a děvčata mohou provádět působivé skoky a poslat své autíčko s funkcí zpětného natažení přes neprůchodný terén – přesně jako u skutečného Monster Truck. Modely lego technic nabízejí mladým lego fanouškům od 7 let hravý úvod do techniky a jsou báječnými a inspirujícími dárky pro děti a mládež.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka10.31
Hmotnost0.88
Šířka5.55
Číslo dílu42134
Modelka42134
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

7. LEGO

#ad

Hračka pro chlapce a dívky od 8 let s postavami utopené zombie a zvířat, dětská hračka 21178, LEGO Minecraft Liška chata

#ad
LEGO #ad - Včetně zvířat lego minecraft: venku čekají liška, dospělá liška a polární liška na krmení plody, než se usnou. Obsahuje domeček na hraní minecraft, který napodobuje spící lišku – s otevřenou zadní stranou a odnímatelnou střechou pro nápadité hraní rolí uvnitř.

Děti musí při rybaření dávat pozor! utopená zombie minecraft se k nim náhle přiblíží a musí rychle sáhnout k meči, aby ho odvrátili. Tato kompaktní, přenosná hračka minecraft pro chlapce a dívky od 8 let obsahuje fantastický svět, který umožňuje napínavé hodiny hraní – samostatně nebo ve skupině.

Sady lego minecraft otevírají hráčům novou příležitost zažít svou oblíbenou hru a jsou skvělými nápady na dárky k narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti. Včetně legendárních, známých figurek minecraft: utopené zombie, lišky, lišky, polární lišky a postavy hrdiny v "liščí kožešině".
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.31
Hmotnost0.88
Šířka7.52
Číslo dílu21178
Modelka21178
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

8. LEGO

#ad

LEGO 21164 Minecraft Das Korallenriff Bauset mit Alex, 2 Kugelfischen aus Bausteinen und Ertrunkenem Zombie

#ad
LEGO #ad - Die perfekte Überraschung für Fans des Onlinespiels, die Minecraft mal ganz anders erleben möchten. Lego elemente entsprechen schon seit 1958 strengen Branchenstandards, damit sie einheitlich und kompatibel sind und sich stets perfekt zusammenstecken und mühelos wieder trennen lassen. Das lego minecraft spielset „das korallenriff“ 21164 bietet Minecraft Spielern ein aktives Spielerlebnis und erweckt die Unterwasserabenteuer des Onlinespiels mit den vielseitigen LEGO Steinen zum Leben.

Lego elemente werden fall-, hitze-, druck- und Torsionstests unterzogen und gründlich analysiert, damit sie strengen globalen Sicherheitsstandards genügen. Das umfassende spektrum an lego minecraft spielsets erweckt das Minecraft Onlinespiel mit Charakteren, Kulissen und Funktionen zum Leben, die sich mit den unverwüstlichen LEGO Steinen nachbilden lassen. Das aktive spielerlebnis mit dem minecraft Bau- und Spielset bereitet Minecraft Spielern riesigen Spaß. Für kinder ab 7 jahren. Dieses lego minecraft set ist besonders robust und lässt sich leicht umgestalten und mit anderen LEGO Minecraft Spielzeugen kombinieren.

Das lego minecraft set enthält alex, die beliebte heldin des Onlinespiels, mit Taucherhelm, zwei Kugelfische einmal aufgebläht, magischer Hose und Schwert sowie einen Ertrunkenen, einmal normal und Zubehör. Kinder begleiten alex, die mutige minecraft Heldin, in die Tiefen des Ozeans, um im farbenfrohen Korallenriff nach einem verborgenen Schatz zu suchen und einen Ertrunkenen zu verscheuchen. Die farbenfrohe kulisse des korallenriffs enthält jede Menge authentische Minecraft Details und tolles Zubehör wie die verborgene Schatzkiste, die einen Fisch und eine Perle preisgibt.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.8
Délka2.4
Hmotnost0.26
Šířka5.55
Číslo dílu21164
Modelka21164
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

9. LEGO

#ad

Spielzeug für Kinder mit 4 Minifiguren, LEGO 70674 NINJAGO Feuerschlange, Meister des Spinjitzu Spielset

#ad
LEGO #ad - 463 teile – ninja-set für mädchen und jungen ab 8 Jahren, für Fans und für große Kinder jedes Alters. Die feuerschlange ist 21 cm hoch, 29 cm lang und 18 cm breit.

Kinder können in der rolle von lego  ninjago ninja-helden kai gegen die schlangenzauberin aspheera und ihre feuerschlange mit 2 Shootern antreten und die spannende Action aus der NINJAGO  TV-Serie nachspielen! Enthält 4 lego  ninjago minifiguren: ninja kai vs, den pyro-krieger und den Pyro-Verwüster mit Ausrüstungsgegenständen, aspheera, Zubehörelementen wie Kais LEGO Ninjago-Spinjitzu-Spinner und Aspheeras Schriftrolle. Das spielset „feuerschlange“ 70674 von lego  ninjago ist ein tolles geschenk und kann für noch mehr kreativen Bauspaß zusammen mit allen anderen LEGO Originalsets und LEGO Steinen verwendet werden.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.99
Hmotnost1.37
Šířka11.1
Číslo dílu70674
Modelka70674
Záruka2 Jahre

10. LEGO

#ad

Doplněk do ložnice a dekorace, teenagery a všechny fanoušky od 8 let 76421, hračka, chlapce, LEGO Harry Potter Dobby sada domácího elfa, pohyblivá ikonická postava, dárek pro dívky, sbírka postav

#ad
LEGO #ad - Obsahuje veselé dekorace harryho pottera, se kterými mohou děti znovu zažít klasické filmové okamžiky – "levitující" pudinkový dort tety Petúnie, deník Toma Riddleho a Harryho ponožky.

Tato figurka lego dobby domácí elf je kouzelným dárkem Harryho Pottera pro dívky, chlapce, všechny děti od 8 let a všechny sběratele památek Harryho Pottera. Figurka dobby se dodává se zděným stojanem se štítkem, takže ji lze postavit jako doplněk do ložnice Harryho Pottera nebo jako dekoraci. První postavička lego harryho pottera od dobbyho domácího elfa – fanoušci mohou postavit a vystavit repliku jedné z nejoblíbenějších postav kouzelnického světa. Figurka dobby elf má pohyblivou hlavu, paže a prsty, uši, takže děti mohou vytvářet různé pózy a Dobbyho prsty nastavit tak, aby držel příslušenství.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.83
Délka7.52
Hmotnost0.95
Šířka10.31
Číslo dílu76421
Modelka76421
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.