Top 10 Durchlauferhitzer 230v Dusche Steckdose – Elektrické ohřívače vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Stiebel Eltron

#ad

Energeticky úsporný díky technologii 3i, STIEBEL ELTRON Elektronický průtokový ohřívač vody DHB-E 18/21/24 LCD, LC-Display, přesný výběr teploty, testováno VDE, 236745

#ad
Stiebel Eltron #ad - Bezpečnost: nastavitelná dětská pojistka proti neúmyslnému nastavení a ochrana proti přehřátí. Uzavřené, tlakově odolné zařízení lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, belgie, Rakousko, Česká republika, Nizozemsko.

Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému profesionálního rapidu a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů vody. Navíc může odborný řemeslník nastavit trvalou ochranu proti opaření. Oblast použití: elektrický průtokový ohřívač vody pro stupňově přesné, konstantní zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně. Rozsah dodávky: √stiebel eltron generátor teplé vody dhb-e 18/21/24 lcd, speciální příslušenství viz níže, montážní šablona, závěsná lišta, návod k obsluze a instalaci.

Připojení k silnému proudu volitelně nahoře nebo dole. Není nutné přidávat studenou vodu, což vede k velmi dobré energetické účinnosti. Spora energie: díky technologii 3i a elektronické regulaci výkonu šetří až 30 % energie a vody. Teplota se plynule a digitálně nastavuje pomocí přepínače otáčení a zobrazuje se na LCD displeji. Vlastnosti pohodlí: jak kryt přístroje, tak i ovládací jednotka jsou otočné.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška4.57
Délka18.35
Hmotnost6.39
Šířka8.86
Číslo dílu236745
Modelka236745
Záruka24 měsíců.

2. Stiebel Eltron

#ad

Testováno VDE, STIEBEL ELTRON Nejnovější generační elektronický průtokový ohřívač vody DHB 18/21/24 ST Trend, 204202, energeticky úsporný díky technologii 3i, přesný výběr teploty

#ad
Stiebel Eltron #ad - Dhb 18/21/24 st trend musí být instalován odborníkem a uveden do provozu. Oblast použití: elektronický průtokový ohřívač vody pro zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně; uzavřený, tlakově odolný přístroj lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami.

Vlastnosti pohodlí: plynulý otočný regulátor je vybaven teplotní stupnicí; vysoký komfort obsluhy zůstává zachován i při montáži pod stůl, protože kryt přístroje a ovládací jednotka lze otáčet. Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému professional rapid a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů; připojení na silný proud volitelně nahoře nebo dole.

SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Rozsah dodávky: stiebel eltron průtokový ohřívač vody dhb 18/21/24 st trend, speciální příslušenství, závěsná lišta, montážní šablona, návod k obsluze a instalaci. Bezpečnost: odborný pracovník může trvale omezit výstupní teplotu vody a aktivovat tak ochranu proti opaření nebo dětskou pojistku. Spora energie: 3i technologie se 3 senzory zajišťuje konstantní teplotu teplé vody.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceSTIEBEL ELTRON #ad
Výška18.35
Délka8.86
Hmotnost6.39
Šířka8.86
Číslo dílu204202
Modelka204202

3. Stiebel Eltron

#ad

ECO režim, energeticky úsporný díky technologii 3i, 236740, LC-Display, STIEBEL ELTRON Elektronický průtokový ohřívač vody DEL 27 Plus, testováno VDE, přesný výběr teploty

#ad
Stiebel Eltron #ad - Instalace: časově úsporná montáž díky instalačnímu systému profesionálního rapidu a snadná výměna všech běžných průtokových ohřívačů vody. Vlastnosti pohodlí: vybaveno podsvíceným multifunkčním displejem a otočným přepínačem pro plynulé nastavení teploty.

Připojení k silnému proudu volitelně nahoře nebo dole. Rozsah dodávky: generátor teplé vody del 27 plus, nástěnný závěs, montážní šablona, speciální příslušenství viz níže, návod k obsluze a instalaci. Požadovaná teplota programovatelná na 2 paměťových tlačítkách. SchvÁlenÍ zemÍ: německo, Nizozemsko, Rakousko, . Otočný kryt přístroje a ovládací jednotka pro zvýšený komfort obsluhy při montáži na spodní stůl. Oblast použití: elektrický průtokový ohřívač vody pro stupňově přesné, konstantní zásobování teplou vodou z několika odběrných míst v kuchyni a koupelně.

Navíc může odborný řemeslník nastavit trvalou ochranu proti opaření. Uzavřené, tlakově odolné zařízení lze použít se všemi běžnými tlakovými armaturami. Individuálně volitelný, 3stupňový ECO režim pro obzvlášť úsporný provoz. Bezpečnost: nastavitelná dětská pojistka proti neúmyslnému nastavení a ochrana proti přehřátí.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška4.33
Délka14.17
Hmotnost7.05
Šířka14.17
Číslo dílu236740
Modelka236740
Záruka24 měsíců.

4. Bosch Thermotechnik

#ad

Bílý energetická třída A, moderní skleněný vzhled, odolný proti tlaku, Elektronický regulovaný průtokový ohřívač vody Bosch Line 15/18/21 kW – přepínatelný, plynulá volba teploty

#ad
Bosch Thermotechnik #ad - Jednoduše efektivní: obzvlášť úsporné s energetickou třídou A. Snadná instalace: rychlá montáž nad nebo pod stůl ve 3 krocích díky flexibilní přívodní hadici studené vody a pohyblivému odtoku teplé vody a přepínání výkonu 3 v 1.

Pro instalaci tohoto zařízení je nutná přípojka na silný proud 400 v, montáž a první uvedení do provozu smí provádět pouze odborný pracovník na elektrotechniku. S aplikací bosch homecom easy app lze například načíst údaje o spotřebě. Vysoce kvalitní materiály a nový, optimalizovaný software ohřívače vody zaručují dlouhou životnost. Snadné připojení k internetu: díky připojení k wi-fi bráně volitelně je zařízení připojeno k internetu.

Až 30% úspora proudu a vody oproti hydraulickým zařízením. Jednoduchý moderní design: přístroj se perfektně hodí do každého zařízení. Snadná instalace: rychlá montáž nad nebo pod stůl ve 3 krocích díky flexibilní přívodní hadici studené vody a pohyblivému odtoku teplé vody a přepínání výkonu 3 v 1.
ZnačkaBosch Thermotechnik #ad
VýrobceBosch Thermotechnik GmbH #ad
Výška19.06
Délka9.29
Hmotnost7.32
Šířka4.17
Číslo dílu7736506768
ModelkaLine 21 / 24 / 27 kW

5. Stiebel Eltron

#ad

STIEBEL ELTRON Elektronický kompaktní průtokový ohřívač vody DCE 11/13 kW přepínatelný do kuchyně, pevné připojení 400 V, vhodný pro solární použití, 230770, montáž na spodní stůl

#ad
Stiebel Eltron #ad - Vhodné pro přívod teplé vody do výčepních míst, zejména kuchyňského dřezu nebo pro střední komfort teplé vody u umyvadla a umyvadla na ruce. Díky tomu žádné ztráty paměti a vedení. Komfortní vlastnosti: díky topnému systému s prázdným drátem se u tohoto elektrického průtokového ohřívače vody rychle ohřívá.

Oblast použití: elektronicky regulovaný průtokový ohřívač vody pro prostorově úspornou montáž v čistírnách nebo sanitárních prostorách v komerční oblasti s několika umyvadly. Elektrické připojovací vedení je sériově připraveno pro připojení silného proudu. Lze provozovat bez tlaku na baterii bez tlaku nebo tlaku, s tlakovou baterií. Etří až 30 % energie a vody díky elektronické regulaci výkonu. Rozsah dodávky: 1x stiebel eltron dce 11/13 compact, připojovací hadice 3/8, 8/9, v/Š/H: 29, návod k obsluze a instalaci, 3/18, 5 kg, zátka, hmotnost 2, t-kus 3/8, 9 cm.

Instalace: rychlá a snadná montáž díky pokročilému instalačnímu systému Profi Rapid. Konstantní požadovaná teplota 20 – 60 °C se plynule nastavuje pomocí otočného voliče. Bezpečnost: vícestupňový bezpečnostní koncept zahrnuje vypnutí teploty, kontroluje senzorovou teplotu topného tělesa, rozpozná vzduchové bubliny a zajišťuje tak účinnou ochranu přístroje. Využívá se pouze skutečně potřebná energie.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška11.54
Délka7.4
Hmotnost4.63
Šířka7.4
Číslo dílu230770
Modelka230770
Záruka24 měsíců.

6. Vaillant

#ad

400 V, Vaillant Elektronický průtokový ohřívač vody, vodní výkon 8 l/min, 18 kW, VED Pro 18/8, 0010023793, tři nastavitelné fixní teploty 35°C/45°C/55°C, odolný proti tlaku

#ad
Vaillant #ad - Testovaná bezpečnost – vaillant electronicVED pro 18/8 s nastavitelnou ochranou proti opaření. Použití – ideální pro spolehlivou přípravu teplé vody pro jedno až více vývodových míst výtokový výkon max.

Osvědčená účinnost – ideální pro výměnu hydraulických průtokových ohřívačů vody – lze ve srovnání ušetřit až 20 % nákladů na elektřinu a vodu. 8 l/min – současné zásobování teplou vodou v koupelně sprcha, umyvadlo nebo vana je možné – vhodné pouze pro přípojná místa s výkonem 18 kW elektrické vedení: 5vodičový s průřezem kabelu 6 mm². Komfort teplé vody – komfort teplé vody ve třech nastavitelných fixních teplotách od 35 °C/45 °C/55 °C.

Technické detaily – připojení: 400 v / 50 hz pevné připojení; druh ochrany: ip25 ochrana proti stříkající vodě, hmotnost: 4, 9 cm x 48, místo montáže: nadstol; rozměry: 9, 1 cm x 24 cm, 4 kg. Předchozí model: vaillant electronicved e 18/7 B pro, číslo výrobku 0010018876.
ZnačkaVaillant #ad
VýrobceVaillant #ad
Výška6.3
Délka5.12
Hmotnost9.7
Šířka5.12
Číslo dílu1220VEDE18/8 PRO
ModelkaVEDE18/8 PRO
Záruka2 roky.

7. AiHom

#ad

AiHom Vodovodní kohoutek s průtokovým ohřívačem vody 230 V, univerzální elektrický vodovodní kohoutek s LED ukazatelem teploty, koupelny, okamžité teplé vody, mini průtokový ohřívač vody do kuchyně

#ad
AiHom #ad - Rychlé zahřívání: mini průtokový ohřívač se rychle zahřívá a nabízí pohodlné ovládání. Snadná instalace: elektrický vodovodní kohoutek lze umístit přímo na starý vodovodní kohoutek, aniž by se musel demontovat. Led ukazatel teploty: okamžitý ohřívač vody umožňuje přímé odečítání teploty vody, aniž byste ji museli cítit rukama.

Energeticky úsporný design navíc šetří proud. Vysoce kvalitní materiály: náš průtokový ohřívač s univerzálním vodovodním kohoutkem je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a ABS. Není nutné připojení k ohřívači vody nebo ústřednímu topení! Je ideální náhradou za drahé topné kotle a topení. Trubka z ušlechtilé oceli prošla několika procesy galvanizace, což je silnější a bezpečnější. Povrch je odolný vůči vysokým teplotám a vodotěsný podle IPX4.

Nastavitelný teplotní rozsah je mezi 30 a 60 stupni. Ideální pro prádelnu, kuchyň, zahradu, kempování a jiná místa, kde potřebujete teplou a horkou vodu pro pohodlí a komfort. Mnohostranné použití: mini průtokový ohřívač je vybaven řadou příslušenství, koupelnu, které lze umístit na různé vodovodní kohoutky. Díky tomu je bezpečnější a pohodlnější. S topnou trubkou 3000 w z ušlechtilé oceli jej lze rychle zahřát během pouhých 3 sekund.
ZnačkaAiHom #ad
VýrobceAiHom #ad
Výška6.69
Délka2.76
Šířka2.76
ModelkaE45047001

8. Aquamarin

#ad

Topný výkon 1500 W a teploměr, hořčíková anoda – kotel, bezpečnostní ventil, ohřívač vody, Aquamarin® Elektrický zásobník teplé vody – 30 litrů, energeticky úsporný

#ad
Aquamarin #ad - Objem: elektrický zásobník teplé vody má objem 30, 50, 80 nebo 100 litrů, a odpovídá tak potřebám a požadavkům každé domácnosti. Třída ochrany: nástěnná, bezpečnostním termostatem, smaltovaná nádrž zásobníku teplé vody odpovídá třídě ochrany IPX4 a je vybavena bezpečnostním ventilem, nástěnným držákem a ukazatelem teploty vody.

Topný výkon: náš kotel dosahuje topného výkonu > 90 % a je proto díky své vysoce účinné tepelné izolaci velmi efektivní a úsporný. Ohřev vody: tento vodní kotel je ideální pro ohřev vody až na teplotu 75 °C.

Výkon: tento 1500w bojler má dvouvrstvou, smaltovanou vnitřní nádrž a ochrannou hořčíkovou anodu, která prodlužuje životnost bojleru až pětkrát ve srovnání s předchozími modely. Přívodní trubka navíc okamžitě ohřívá vodu a udržuje teplotu stabilní až 48 hodin po vypnutí.
ZnačkaAquamarin #ad
VýrobceFF Europe #ad
Výška18.82
Délka16.14
Hmotnost25.13
Šířka16.14
Číslo dílu1
ModelkaELKESS

9. Bosch Thermotechnik

#ad

Elektronický průtokový ohřívač vody Bosch Tronic Comfort Plus, odolný proti tlaku s přepínáním výkonu 2 v 1 a LED displejem energetická třída A, 18/21 kW – nadstolní přístroj

#ad
Bosch Thermotechnik #ad - Uzavřený stolní přístroj do kuchyně, koupelny, sprchy a umyvadla – ověřená bezpečnost díky zkušebnímu institutu VDE. Pro instalaci tohoto zařízení je nutná přípojka na silný proud 400 V, montáž a první uvedení do provozu smí provádět pouze odborný pracovník na elektriku.

Energetická třída a: Úsporný elektrický průtokový ohřívač energetické třídy A – oproti hydraulickým zařízením až 30 % úspora proudu a vody. Elektronicky řízený průtokový ohřívač s přepínáním výkonu 2 v 1 z 18 na 21 kW pro přesné zásobování teplou vodou zcela podle potřeby. Komfortní ovládání nastavením požadované teploty pomocí symbolů – optimální provoz je rozpoznán zeleným LED indikátorem stavu.
ZnačkaBosch Thermotechnik #ad
VýrobceBosch Thermotechnik GmbH #ad
Výška4.53
Délka19.02
Hmotnost7.32
Šířka9.29
Číslo díluTR5000R 18/21 EB
ModelkaTR5000R 18/21 EB
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. AEG

#ad

AEG Elektronický kompaktní průtokový ohřívač vody DDLE Kompakt OT 11/13 kW přepínatelný do kuchyně, montáž nad stůl, 232793, silnoproudová přípojka 400 V, vhodný pro solární použití

#ad
AEG #ad - SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Vlastnosti pohodlí: pro snadnou montáž nad kuchyňský dřez, konstantní teplota vody, volitelný výkon 11 kW nebo 13 kW.

Instalace: montáž pod stůl elektrikářem, použitelná se všemi běžnými armaturami odolné proti tlaku nebo bez tlaku. Bezpečnost + kvalita: energeticky úsporná, ochrana proti stříkající vodě, ochrana přístroje díky elektronické detekci vzduchových bublin, vhodné do 60 °C, ochrana proti opaření, kvalita Made in Germany. Energeticky úsporná funkce: ušetří až 140 euro/rok oproti hydraulickým zařízením, vhodné do 60 °C. Oblast použití: elektronický kompaktní průtokový ohřívač vody do kuchyně montáž nad stol, 400 V, nastavení teploty 20 ° – 60 °C.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG Haustechnik #ad
Výška3.9
Délka11.54
Hmotnost5.07
Šířka6.85
Číslo dílu232793
Modelka232793
Záruka24 měsíců.