Top 9 Netatmo Wetterstation Komplettset – Wetter

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Netatmo

#ad

Rádiový přenos, předpověď počasí, vnitřní a venkovní senzor, vlhkoměr, černá, kvalita vzduchu, NWS01-EC, Amazon Alexa a Apple HomeKit, Chytrá meteorologická stanice Netatmo – Wi-Fi

#ad
Netatmo #ad - Předpovědi pro budoucnost: podívejte se na předpověď na příštích sedm dní a přizpůsobte své oblečení a aktivity nadcházejícímu počasí.

Výstrahy v reálném čase: s naší meteorologickou stanicí si můžete nakonfigurovat výstrahy pro interiéry i venek, která pak dostanete na svůj chytrý telefon. Měření teploty okolního vzduchu uvnitř i venku v reálném čase: teplota, vlhkost vzduchu, hladina hluku uvnitř, kvalita vzduchu uvnitř i venku, tlak vzduchu. Analýza naměřených hodnot: získáte přístup k naměřeným hodnotám a díky analýze grafik lépe porozumíte změnám počasí.
ZnačkaNetatmo #ad
VýrobceNetatmo #ad
Výška2.83
Délka7.28
Hmotnost1.1
Šířka7.28
Číslo díluNWS01-EC
ModelkaNWS01-EC
Záruka2 roky

2. Netatmo

#ad

Netatmo Přídavný modul pro meteostanici

#ad
Netatmo #ad - Přídavný modul měří teplotu, obsah CO2 a vlhkost v místnosti. Pouze kompatibilní s meteostanicí Netatmo, která se prodává samostatně. Díky přídavným vnitřním modulům nyní můžete kontrolovat kvalitu vzduchu v celém domě. Získejte přístup k datům vaší meteostanice a vašim přídavným modulům z aplikací pro iPhone, Android nebo z webu. K vaší meteostanici netatmo můžete připojit až tři přídavné moduly.
ZnačkaNetatmo #ad
VýrobceNetatmo #ad
Výška6
Délka1.8
Hmotnost0.11
Šířka1.8
Číslo díluNIM01-WW
ModelkaNIM01-WW

3. Netatmo

#ad

Ochrana pro venkovní modul chytré meteorologické stanice s Wi-Fi připojením, NRS-WW, Netatmo – funkční ochranný kryt pro chytrou meteorologickou stanici

#ad
Netatmo #ad - Její ochrana je předmontovaná. Dokonale kompatibilní. Ochrana před povětrnostními vlivy. Ochrana koncipovaná firmou Netatmo: praktická velikost s optimálním upevněním.

Venkovní prostor tak nebude přeplněný. Ochrana umožňuje upevnit venkovní modul na sloupek, zeď nebo na nástěnný držák Netatmo. Budete tak moci sledovat normalizované hodnoty teploty, které se co nejvíce blíží měřením meteorologických ústavů. Snadná instalace. Ještě spolehlivější měření. Musí se pouze upevnit na sloupek nebo přišroubovat pomocí přiloženého příslušenství. Chraňte svůj venkovní modul před větrem a povětrnostními podmínkami a pouštějte dovnitř jen nezbytný vzduch. Držák 3 v 1.
ZnačkaNetatmo #ad
VýrobceNetatmo #ad
Výška4.96
Délka4.72
Hmotnost0.36
Šířka3.39
Číslo dílu3700730504768
ModelkaNRS-WW
Záruka2 roky výrobce

4. Netatmo

#ad

Netatmo Měřič dešťových srážek pro meteorologickou stanici Netatmo

#ad
Netatmo #ad - Měřič dešťových srážek netatmo funguje pouze ve spojení s meteorologickou stanicí Neatmo. S meteorologickou stanicí neatmo lze používat pouze jeden měřič dešťových srážek. Propojení měřiče s vaším chytrým telefonem, tabletem nebo PC. Změřte objem srážek a spočítejte, kolik vody potřebují Vaše květiny. Jakmile začne pršet, obdržíte odpovídající sdělení na svůj chytrý telefon.
ZnačkaNetatmo #ad
VýrobceNetatmo #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost0.45
Šířka4.33
Číslo díluNRG01-WW
ModelkaNRG01-WW
Záruka2 roky

5. Netatmo

#ad

Netatmo Anemometr pro meteostanici Netatmo, černý

#ad
Netatmo #ad - Ultrazvuk = nejvyšší možná přesnost při určování směru větru. Ultrazvuk = žádná setrvačnost na rozdíl od mechanických anemometrů. Anemometr netatmo funguje pouze se samostatně prodávanou meteostanicí Netatmo. Budou vám přicházet hlášení na váš chytrý telefon a pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo PC si můžete zobrazovat grafy s průběžnými hodnotami. Měření větru pomocí revoluční ultrazvukové technologie.
ZnačkaNetatmo #ad
VýrobceNetatmo #ad
Výška4.33
Délka3.35
Hmotnost0.01
Šířka3.35
Číslo díluNWA01-WW
ModelkaNWA01-WW
Záruka2 roky výrobce

6. ECOWITT

#ad

Vylepšená GW2000-Gateway, přesná předpověď počasí pro domácí zahradní farmu 868, ECOWITT Meteorologická stanice Wittboy s bezdrátovým venkovním čidlem 7 v 1 meteorologická stanice s Wi-Fi rozbočovačem

#ad
ECOWITT #ad - Rozbočovač drátových a bezdrátových bran 3 v 1 gw2000: poskytuje 3 metody konfigurace wi-fi. Multifunkční bezdrátová meteorologická stanice pro domácnost: profesionální meteorologická stanice ecowitt wittboy se dodává s wi-fi hub bránou a venkovním senzorem 7 v 1. Předpoklad: gateway gw2000 spojená s vaším routerem s přístupem k internetu ze sítě.

Meteorologická stanice 7 v 1 s bezdrátovým venkovním čidlem: meteorologická stanice ecowitt wittboy venkovní senzor obsahuje haptický senzor deště, ukazatel severní orientace, rychlost a směr větru, snímač teploty a vlhkosti uvnitř, LED displej, ultrazvukový snímač rychlosti větru, světelný a UV senzor, solární panel, venkovní teplotu a vlhkost, srážky a UV světlo. Pokud nemáte přesné požadavky na údaje o srážkách, doporučujeme vám koupit wh40 a porovnat jej s ws90, pak je WS90 v pořádku. Nejnovější verze meteorologické stanice je menší, inteligentnější a snadněji se ovládá. Vybaven pokročilým sondovým senzorem 3 v 1 pro teplotu, může hub GW2000 automaticky aktualizovat firmware, vlhkost a atmosférický tlak s technologií OTA, když je připojeno Wi-Fi.

Pokud tedy musíme být na pláži nebo na ostrově, nemůžeme používat žádné konvenční produkty a potřebujeme lepší senzory teploty a vlhkosti s keramickými kazetami, kontaktujte nás. Teploměr wn34, až 4×wh41/wh43 snímač kvality ovzduší/WH55, senzor srážkoměru 1× WH40 Naše přesné moduly teploty a vlhkosti vzduchu jsou snadno ovlivněny mořskou vodou. Spojení s různými senzory: wi-fi meteorologická stanice rozbočovač gw2000 lze propojit s různými bezdrátovými senzory ecowitt k dostání samostatně a dalšími vyvíjejícími se senzory, např.
ZnačkaECOWITT #ad
VýrobceECOWITT #ad
Výška3.94
Délka8.66
Šířka4.72
Číslo díluGW2001AE- DE

7. WetterOnline

#ad

Displej počasí s radarem počasí: nová generace meteorologické stanice WLAN, vnitřní senzor pro kontrolu klimatu v místnosti, varování, wetteronline home 3, předpověď letu pylu pro alergiky, UV index

#ad
WetterOnline #ad - Novinka: servis pro alergiky – podrobné informace o aktuálním znečištění pylem a čtyřdenní náhled na dané místo umožňují alergikům lepší denní plánování. Novinka: vnitřní senzor – vnitřní senzor integrovaný do stanice měří teplotu a vlhkost vzduchu.

Počasí – v kombinovaném zobrazení lze na první pohled zachytit srážky, blesky, mraky a teploty. V minutovém taktu se zobrazení polohy aktualizuje pomocí údajů o počasí od WetterOnline – samozřejmě bez reklam. Vyžaduje pouze elektřinu a WLAN. Jednoduchý a elegantní – chytrý displej počasí v nadčasovém designu přesvědčí snadnou obsluhou.

Tyto informace pomáhají kontrolovat klima v místnosti a efektivně regulovat teplotu. Navíc zobrazuje aktuální a vnímanou teplotu, vlhkost vzduchu, UV index, rychlost větru a mnoho dalšího. Dobrý přehled – digitální meteorologická stanice nabízí hodinový detailní pohled na aktuální den a 14denní náhled.
ZnačkaWetterOnline #ad
VýrobceWetterOnline GmbH #ad
Výška6.38
Délka0.59
Hmotnost1.37
Šířka9.84
Číslo díluA00003AAA00
Modelka3e generatie met binnensensor

8. Radioddity

#ad

Raddy WF-100C meteorologická stanice s venkovním senzorem, solární senzor pro domácnost, vnitřní venkovní teploměr s 8palcovým digitálním barevným displejem, dešťový metr, domácí zahradu, kancelář, úhloměr, rádiově ovládaná 14 v 1 WLAN

#ad
Radioddity #ad - Podporuje synchronizaci dat v reálném čase s velkou sítí světových meteorologických stanic WeatherCloud & Wonderground přes Wi-Fi, takže můžete kdykoli a kdekoli sledovat podmínky vaší zahrady/ložnice/jiných místností. Zobrazovací konzole podporuje imperiální/metrické °F/°C jednotky. Venkovní senzor 7 v 1.

Inteligentní meteorologická stanice 14 v 1: wf-100c má světlý 8palcový barevný displej, déšť, mezi nimi základní informace jako je teplota a vlhkost vzduchu, ale také podrobnější atmosférické údaje jako rychlost a směr větru, který zobrazuje celou řadu povětrnostních podmínek, tlak vzduchu, sluneční a UV záření a další údaje o životním prostředí. Můžete také nastavit maximální/minimální hodnoty počasí, abyste vytvořili vlastní varování, vysoký index tepla, např. Podporuje také 7 přídavných senzorů dálkového ovládání není součástí dodávky. Wf-100c se dodává s zobrazovací konzolou, dobrá volba pro darování.

Jednoduché nastavení: nabízíme návod krok za krokem, venkovním senzorem s držákem na stožár, dálkovým senzorem a přenosnou dárkovou krabičkou, který usnadňuje instalaci pro začátečníky nebo nadšence.12hodinová předpověď počasí: wf-100c je inteligentní předpověď počasí: můžete sledovat místní trendy počasí ve vaší oblasti. Venkovní senzor se skládá z uv senzoru, který je dostatečně robustní, větrné vlajky a ochrany proti záření s teploměrem a vlhkoměrem. Můžete sdílet odkaz na vaši stránku s údaji o počasí s přáteli a rodinou.
ZnačkaRadioddity #ad
VýrobceRadioddity #ad
Číslo dílu932358109
ModelkaWF-100C

9. sainlogic

#ad

Sainlogic Profesionální bezdrátová meteorologická stanice, inteligentní WiFi internetová rádiová meteorologická stanice s velkou 10,2palcovou barevnou obrazovkou a venkovním senzorem, předpověď

#ad
sainlogic #ad - Meteorologická stanice měří rychlost větru, venkovní teplotu, srážky, směr větru, sluneční záření a UV záření a nabízí předpověď počasí a fáze měsíce. Vnější senzor: venkovní senzor zobrazuje aktuální informace o teplotě, tlaku vzduchu, vlhkosti vzduchu, rychlosti větru a směru větru, množství srážek a UV záření včetně solárního panelu.

Požádejte prosím zákazníky, vozidla, vedení vysokého napětí atd. Jako jsou budovy, stromy, měli by se vyvarovat překážek, aby nás kontaktovali přímo. Velký barevný displej: velký barevný displej umožňuje pohled na všechny důležité rádiové funkce a informace. Naše výrobky mohou dosáhnout rádiových vzdáleností až 300 stop mezi přijímačem a vysílačem na otevřeném poli, vedení vysokého napětí atd. Různě oddělené oblasti podporují viditelnost již tak přehledného zobrazení. Bezdrátové signály neproniknou do kovových budov.

Pokud zákazníci používají výrobek k měření rychlosti větru, aby nedošlo ke snížení přesnosti měření. Bezdrátový přenos: meteorologická stanice nabízí až 8 různých kanálů, takže můžete připojit až 8 dalších senzorů pro sledování informací o počasí z více míst. Většina použití je omezena na 100 stop z důvodu budov, aniž by rušily překážky jako budovy, stromy, vozidla, stěn a interferencí. Zkontrolujte si povětrnostní podmínky v reálném čase, historická data a varování na vašem smartphonu, tabletu, notebooku nebo počítači.
Značkasainlogic #ad
Výrobcesainlogic #ad
Výška6.22
Délka8.46
Šířka0.87
Číslo díluFT0310
ModelkaFT0300