Top 9 Fischertechnik ab 10 Jahre – Hračky na solární energii

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. fischertechnik

#ad

Větrnou energii a vodní energii, vč. solárních panelů a solárního motoru, fischertechnik 559879 PROFI Green Energy – stavebnice pro děti od 9 let, experimentální skříň pro solární, 46,5 x 8 x 32 cm

#ad
fischertechnik #ad - Zelená energie: sada pro výzkumníky hravě přiblíží vašemu dítěti ochranu klimatu a životního prostředí, jak funguje získávání energie ze slunce, protože skvělé modely názorně ukazují, větru a vody.

Ještě více zábavy: perfektní rozšíření k této výukové hračce představuje modelářská sada H2 Fuel Cell Car, se kterou může vaše dítě postavit další modely a provozovat je s palivovým článkem. Hrát si a učit se: hračka poskytne vašemu dítěti názorné znalosti o tématech obnovitelné energie a ochrany klimatu a životního prostředí – zcela podle našeho hesla "Porozumění technice hravě". Rozsah dodávky: 1 x profesionální zelená energie, experimentální sada pro děti od 9 let, dětská hračka na téma větrná energie, vodní energie a sluneční energie od fischertechnik – vyrobeno v Německu.

Napínavá konstrukce modelu: se 14 fascinujícími modely jako vodní turbína, větrník a solární vozidlo se vaše dítě může naučit vše o těžbě, skladování a využívání obnovitelných zdrojů energie.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška9.06
Délka18.31
Hmotnost3.51
Šířka3.15
Číslo dílu559879
Modelka559879

2. fischertechnik

#ad

Kugelspiel mit Balance Ball, fischertechnik Advanced 569016 Labyrinth-Baukasten für Kinder ab 7 Jahre, Schwarz, Konstruktionsspielzeug

#ad
fischertechnik #ad - Murmelspiel: das kugellabyrinth wartet auf dich! Überwinde die Hürden und bringe die Kugel ohne herunterfallen zum Ziel! Kniffliges mini spiel: bei diesem Geduldsspiel müssen Loopings und weitere Hindernisse geschickt überwunden werden. KreativitÄt: im labyrinth lernen kinder viel über die geschicklichkeit und Balance und können auch ihr eigenes cooles 3D Labyrinth bauen! Lieferumfang: 1 x advanced labyrinth, spielzeug für Kinder ab 7 Jahren, Modellbausatz mit 61 Teilen von fischertechnik – made in Germany.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška7.09
Délka11.02
Hmotnost0.92
Šířka2.56
Číslo dílu569016
Modelka569016
Zárukakeine Herstellergarantie

3. fischertechnik

#ad

Fischertechnik 559880 Profi H2 Fuel Cell Car – stavebnice pro děti od 9 let, vč. motoru a palivového článku, vozidlo na vodíkový pohon k sestavení

#ad
fischertechnik #ad - Ještě více zábavy: jako doplněk k této napínavé hračce se hodí stavebnice Green Energy, se kterou se vaše dítě může seznámit s dalšími přírodními zdroji energie a postavit skvělé modely.

Rozsah dodávky: 1 x profesionální h2 fuel cell car, experimentální sada pro děti od 9 let, dětská hračka s motorem a palivovým článkem od fischertechnik – vyrobeno v Německu. Udržitelná budoucí technologie: s palivovým článkem může vaše dítě vytvářet vodík a kyslík z vody a seznámit se tak s důležitým alternativním zdrojem energie.

Hrát si a učit se: hravě zprostředkuje tato naučná hračka rozsáhlé znalosti o fungování vodíkových a palivových článků – zcela podle našeho hesla "Porozumění technice hravě". SkvĚlÁ kompletnÍ sada: modelářská sada obsahuje spoustu napínavých dílů, se kterými může vaše dítě postavit vozidlo a následně jej provozovat s vlastním vodíkem.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška9.06
Délka12.6
Hmotnost1.62
Šířka3.15
Číslo dílu559880
Modelka559880
ZárukaŽádná záruka výrobce.

4. fischertechnik

#ad

Střední, experimentální sada s 30 modely, vč. motoru, podporuje technické porozumění, fischertechnik 536622 ADVANCED Mechanic & Static 2 – stavebnice pro děti

#ad
fischertechnik #ad - Rozsah dodávky: 1 x advanced mechanic & static 2, motorická hračka pro děti od 9 let, dětská hračka k sestavení s 500 díly od fischertechnik – vyrobeno v Německu. PerfektnÍ kombi: pro ještě větší zábavu a další efekt učení lze tuto motorizovanou konstrukční hračku výborně kombinovat se sadou akumulátorů.

Rozsáhlá stavebnice: s touto modelářskou sadou může tvoje dítě postavit 30 napínavých modelů a přitom se hravě zapojit do základů mechaniky a statiky. Napínavé efekty: stavebnice obsahuje motor a fascinující modely jako diferenciální převodovka, šikmý lanový můstek nebo jeřáb a zprostředkuje například, jak postavit stabilní most.

Hrát si a učit se: hračka zprostředkuje vašemu dítěti mechanické a statické základy a podporuje jeho kreativitu, koordinaci a motoriku – zcela podle našeho hesla "Porozumění technice hravě".
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik GmbH #ad
Výška12.6
Délka18.3
Hmotnost1
Šířka3.14
Číslo dílu536622
Modelka536622
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

5. fischertechnik

#ad

Experimentální schránka s tranzistory a kondenzátory, podporuje technické porozumění, fischertechnik 559883 PROFI E-tronic – stavebnice na elektroniku pro děti od 9 let, prostředky

#ad
fischertechnik #ad - Hrát si a učit se: hravě se vaše dítě může s touto modelářskou sadou seznámit se základy elektřiny – zcela podle našeho hesla "Rozumět technice hravě". Napínavé modely: s touto stavebnicí může vaše dítě postavit jednoduché a komplexní elektronické modely jako garážová vrata, výměnná směrová nebo kuličková dráha a dělat vzrušující experimenty.

Rozsah dodávky: 1 x profesionální e-tronic, naučná hračka pro děti od 9 let, elektronická stavebnice pro experimentování s 340 díly od fischertechnik – vyrobeno v Německu. Skvělá elektronika: hračka obsahuje spoustu skvělých součástí, jako jsou jednoduché elektrické obvody, LED a elektronické obvody, odpory, se kterými může vaše dítě prozkoumat svět elektroniky.

Nejlépe vybavený: modul e-tronics funguje jako řízení s 16 pevnými programy a má 2 výstupy motoru, 3 analogové vstupy senzorů a potenciometr pro regulaci motoru.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška9.06
Délka18.31
Šířka3.15
Číslo dílu559883
Modelka559883
Zárukabez záruky výrobce

6. fischertechnik

#ad

Experimentierbaukasten mit Feuerwehrauto & Spritzfunktion, Schwarz, fördert technisches Verständnis, fischertechnik 564069 Advanced Firefighter – Bausatz für Kinder ab 7 Jahre, Mittel

#ad
fischertechnik #ad - Spielzeug feuerwehr: der konstruktionsbaukasten mit drei tollen und einfallsreichen Feuerwehrauto Modellen bringt die Feuerwehr direkt zu euch nach Hause. Das lernspielzeug bietet viele möglichkeiten für Kinder, die Funktion der Pneumatik zu beobachten und mit den Fahrzeugen der Feuerwehr macht das spielerische Entdecken gleich noch mehr Spaß.

Lieferumfang: 1x advanced firefighter feuerwehr spiel für Kinder ab 7 Jahren, 3 verschiedene Modelle mit 261 Teilen von fischertechnik – made in Germany. Ihr neues wissen können sie durch Experimentieren mit dem Bausatz selbst anwenden. Durch das feuerwehr spielzeug können die Heldentaten der Feuerwehr im eigenen Kinderzimmer selbst geschrieben und gespielt werden.

Physik hautnah: mit dem feuerwehrschlauch und der pet-flasche als Wassertank. Spielen & lernen: durch die wasserspritze, sondern auch mehr über Themen der Physik, wie beispielsweise die Druckluft, können kinder nicht nur den alltag der Feuerwehr erleben und nachstellen, die durch eine Luftpumpe mit Luftdruck betrieben wird, erlernen. Abenteuer erleben: wasser marsch! – das feuerwehrauto mit Wasserspritze fährt zum Einsatz.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška12.6
Délka18.31
Hmotnost2.89
Šířka3.15
Číslo dílu564069
Modelka564069
ZárukaHerstellergarantie

7. fischertechnik

#ad

Fischertechnik 533874 PROFI Pneumatic Power – stavebnice pro děti od 8 let, pneumaticky poháněná hračka, bagr a 4 další modely k sestavení

#ad
fischertechnik #ad - Rozsah dodávky: 1 x pneumatická síla, stavebnice pro 5 modelů, naučná hračka pro děti od 8 let, dětská hračka s 200 díly od fischertechnik – vyrobeno v Německu.

Modely blízké realitě: s napínavým experimentálním boxem může vaše dítě postavit pět zajímavých modelů a seznámit se s principem pneumatiky. Pět stoh: kromě realistického bagru lze sadu hraček sestavit a pneumaticky provozovat také záchrannou housenku, dělicí stroj, dílenský jeřáb a funkční model. Hrát si a učit se: zcela podle našeho motta "porozumění technice hravě" zprostředkovává experimentální sada technické základy a pomáhá při rozvoji motoriky a koordinace. Cool funkčnost: vzduch se ručně pumpuje do zásobníku vzduchu a při ovládání ručních ventilů se dostane do pneumatického válce – a model ožívá.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.39
Šířka1
Číslo dílu533874
Modelka533874
Zárukabez záruky

8. Sillbird

#ad

190 kusů, 9 10+ let, dárek pro chlapce, vzdělávací hračka, napájení solární energií, stavebnice 12 v 1 STEM, dívky od 8, Sillbird Solární robotická hračka pro děti

#ad
Sillbird #ad - 12 různých druhů robotů 12 různých solárních konstrukčních robotů, dva stupně z hlediska složitosti, aby vaše dítě mohlo stavět, které se mohou pohybovat po zemi nebo ve vodě, vstupní stupeň pro mladší děti až do pokročilého stupně pro starší děti, aby zpochybnily své praktické schopnosti. Nabízí vašemu dítěti praktické zkušenosti s prací se zelenou technologií, nechte se naučit o obnovitelné energii a bavit se z ní.

Je vhodný pro chlapce a dívky od 8 do 10 let, aby se učilo hraním. Nejsou nutné žádné baterie napájení sluncem, který pohání ozubená kola, který sbírá solární energii v elektrickém hnacím motoru, nejsou nutné žádné baterie. Sada robotů obsahuje solární panel, aby stroj běžel hladce. Podporuje stem vzdělávání tato vědecká hračka naučí děti, logické myšlení, který využívá solární energii, jak vyvíjet robot, zatímco pomáhá rozvíjet dovednosti při řešení problémů, zlepšit sebedůvěru a podporovat význam týmové práce a spolupráce.

Ideální dárekvšechny díly jsou robustní a s dlouhou životností, vyrobené z kvalitního, neškodného a netoxického ABS plastu. Skvělý dárek k narozeninám | den dětí| vánoce| chanuka | Velikonoce | Letní táborové aktivity | začátek školního roku. Diy pro kreacivylepšete představivost a kreativitu svého dítěte tím, aby postavil vlastní roboty s 190 jednoduchými díly a příslušenstvím, skvělá robotická hračka povzbuzuje vaše dítě k tomu, že ho budete vyzývat, máme návod pro 12 solárních designů robotů v detailech od úrovně 1 do stupně 2, abyste mohli jednoduše sestavit krok za krokem.
ZnačkaSillbird #ad
VýrobceSillbird #ad
Výška2.56
Délka10.24
Šířka7.87
Číslo díluS121
Modelka121
Záruka/

9. fischertechnik

#ad

Fischertechnik 559895 ROBOTICS – Hightech, Bausatz ab 10 Jahren, Experimentierkasten für 9 Roboter Modelle, Mittel, mit Spracherkennung & Bildverarbeitung

#ad
fischertechnik #ad - Coole features: mit dabei sind highlights wie motorbetriebene Omniwheels, die neue Sprachsteuerung oder eine Kamera mit Bildverarbeitung, über die z. B. Der fußballroboter einen Ball erkennen kann.

Faszinierender modellbau: mit dem spannenden Roboter Bausatz können verschiedene Spielroboter konstruiert und diese anschließend mit einer kostenlosen Software selbst programmiert werden. AnfÄnger & profi: während die einstiegsmodelle erste Einblicke in die Welt der Robotik und Programmierung vermitteln, können mit den High-End-Modellen vorhandene Kenntnisse perfektioniert werden.

Lieferumfang: 1 x robotics hightech, set für 9 modelle, modellbausatz für kinder ab 10 Jahren, Kinderspielzeug mit 580 Teilen von fischertechnik – made in Germany. Spielen & lernen: mit dem forscherset kann dein kind sich in Motorik, Geschicklichkeit und Koordination üben sowie erste Programmierkenntnisse erwerben – ganz nach unserem Motto „Technik spielend begreifen“.
Značkafischertechnik #ad
Výrobcefischertechnik #ad
Výška12.6
Délka18.31
Hmotnost6.31
Šířka31.5
Číslo dílu559895
Modelka559895
ZárukaKeine herstellergarantie.