Top 10 Reinigungstücher Auto Innen – Péče o plastové a gumové povrchy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NIGRIN

#ad

15 kusů, NIGRIN Power plastové ubrousky čistí povrchy v autě, bez silikonu, s vůní grapefruitové máty

#ad
NIGRIN #ad - Bez skvrn: žádné skvrny způsobené slunečním zářením a horkem. Konzervační: pravidelné používání zabraňuje předčasnému stárnutí a zkřehnutí plastů. Příznivě vonící: plastové ubrousky nigRIN příjemně voní po grapefruitu a mátě. Ištění: plastové ubrousky nigrin jsou nasáklé Power-Lotion, které osvěžuje barvu a antistaticky odpuzuje nečistoty a vodu. Matný lesk: ošetřující ubrousky neobsahují silikony a propůjčují povrchům hedvábně matný povrch.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Číslo dílu20726
Modelka20726
Zárukapodle zákonných požadavků

2. SONAX

#ad

SONAX Vnitřní čisticí ubrousky Box 25 kusů pro rychlé, snadné a důkladné čištění všech ploch v interiéru vozidla | č. výr. 04122000

#ad
SONAX #ad - Pro auto, volný čas a domácnost. Vlhké ubrousky pro rychlé, sedadla, plastové obložení, snadné a důkladné čištění všech ploch v interiéru vozidla, např. Sonax výrobky pro péči o auto - made in germany – tím se třpytí, co nás hýbe. Rozsah dodávky: 1x sonax 04122000 vnitřní čisticí ubrousky Box 25 kusů. Ideální na cesty i na cesty. Kokpitu, oblohy, koberce, čalounění a kůže.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSonax #ad
Výška8.58
Délka2.17
Hmotnost0.01
Šířka3.94
Číslo dílu412200
Modelka04122000

3. NIGRIN

#ad

40 x 40 cm, hadřík z mikrovlákna na auto, zaručeně nepouští vlákna, šetrné a vysoce účinné čištění a péče o všechny plasty v interiéru, péče o auto, NIGRIN Hadřík z mikrovlákna

#ad
NIGRIN #ad - Velikost: 40 x 40 cm. Oblast použití je vyšitá na hadříku. Velmi vysoká vlákna. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Obsah: 1 kus. Inný i u jemných plastových struktur.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost0.13
Šířka15.75
Číslo dílu71117
Modelka71117

4. STARKL

#ad

STARKL® 4 x utěrky z mikrovlákna pro péči o interiér – ultra měkké čisticí ubrousky o rozměrech 40 × 40 cm – utěrky do kokpitu na čištění auta – profesionální utěrky z mikrovlákna – hadřík z

#ad
STARKL #ad - Isticí utěrka z mikrovlákna zaručuje výsledek bez šmouh a šmouh zcela bez chemických prostředků. Snadná údržba a dlouhá životnost – naše utěrky z mikrovlákna lze prát v pračce do 95 °C a sušit v sušičce.

Naše sada starkl-set – 4 x utěrky z mikrovlákna pro péči o interiér 40 × 40 cm a 380 gsm. Lešticí hadřík na auto si i po mnoha praních zachovává stejnou kvalitu STARKL. Magický hadřík z mikrovlákna – jemná, strana s dlouhým vlasem čistí citlivý klavírní lak a chrom, zatímco strana s krátkým vlasem efektivně a šetrně čistí zbytek interiéru, jako je kokpit a potahy sedadel.

Moin aus hamburg – jsme hamburská firma a kdykoli tu pro naše zákazníky. Kvalita 380 gsm – čisticí hadříky na auto mají optimální sací výkon a jsou přitom 100% bez vláken. Tvůj tým stARKL. Bonus: 1× síťka na praní pro optimální čištění čisticích hadříků z mikrovlákna. Máte dotazy k čištění auta a našich utěrek z mikrovlákna? Budeme rádi, když vám můžeme pomoci.
ZnačkaSTARKL #ad
VýrobceSTARKL #ad
Výška0.2
Délka11.02
Hmotnost0.64
Šířka10.24

5. Armor All

#ad

35020L, ARMOR ALL Osušky na údržbu plastů, standard, žluté, 20 ks hedvábně matných Dashboard Wipes Matt Finish

#ad
Armor All #ad - Istí díky vlastnostem nečistot, rozhodující nečistoty mohou být erodovány. Obsažené komponenty: biologicky odbouratelné ubrousky. Hedvábně matné. Bez plastů a biologicky odbouratelný. Rychlá a jednoduchá metoda čištění přístrojové desky. 100% hadříky bez plastů.
ZnačkaArmor All #ad
VýrobceArmor All #ad
Výška2.67
Délka0.37
Hmotnost0.33
Šířka1.7
Číslo díluGAA35020ML
ModelkaGAA35020ML
Záruka1 roky

6. Meguiar's

#ad

Meguiar's G13600EU Quik Interior Detailer Cleaning Wipes, čisticí ubrousky dóza s 30 kusy

#ad
Meguiar's #ad - Velké šátky: 30 kusů v krabici: 20 x 18 cm čištění a ochrana pro všechny vnitřní povrchy v jednom kroku. Matný povrch: vylepšená receptura pro hloubkové čištění zanechává tmavý, sytý povrch bez mastného pocitu nebo lesklého vzhledu.

Blokátor slunce: opalovací krém chrání před stárnutím, vyblednutím, praskáním a vysycháním. Rychlé a jednoduché: použijte čisticí ubrousky quik interior detailer cleaner pro rychlé a snadné čištění povrchů v interiéru vašeho auta, včetně plastu, kůže, vinylu, gumy, kovu a dokonce LCD/navigačních obrazovek. Bezpečné a jemné: jemné čisticí ubrousky s vysokou klouzavostí rychle odstraňují prach, nečistoty, nečistoty a rozlité tekutiny a obnovují původní vzhled všech vnitřních povrchů.
ZnačkaMeguiar's #ad
VýrobceMeguiar's #ad
Výška0.05
Délka9
Šířka7
Číslo díluG13600EU
ModelkaG13600EU

7. Armor All

#ad

Bílá bílá, Ubrousky na ošetřování plastů od Armor, 30

#ad
Armor All #ad - Schnell, einfach und sauber im Gebrauch. Ohne ammoniak, daher für getönte Scheiben geeignet. Reinigung der gesamten Innenfläche der Windschutzscheibe mit einem Wisch. Schnelles entfernen von zähem Straßenschmutz, sonstigem Schmutz und Insekten, wo gewöhnliche Haushaltsreiniger versagen. Streifenfreie Scheiben für bestmögliche Sicht.
ZnačkaArmor All #ad
VýrobceArmorAll #ad
Výška8.66
Délka3.15
Hmotnost0.44
Šířka3.15
Číslo díluGAA37030GE
ModelkaGAA37030GE
ZárukaGesetzlich

8. Poliboy ... pflegt wie neu

#ad

Poliboy – vše pro čištění automobilů – vlhčené ubrousky do auta – perfektní pro důkladné čištění interiéru – balení 2 ks – 2 × 20 kusů – Made in Germany

#ad
Poliboy ... pflegt wie neu #ad - Armatury, kokpitů nebo kovových dílů, volantů, obytných vozech, člunu nebo karavanu. Ideální pro všechny povrchy v autě, bez poškrábání nebo poškození povrchu. Praktické pro menší vnější čištění: zbytky much a komárů, pyl, hmyz na laku a oknech.

Prach se přitom nevíří, ale drží se v hadříku. Důkladně bez poškrábání povrchu. Kvalitní produkt od poliboy: klasika pro čištění povrchů s vysokými nároky – milionkrát osvědčená a již desetiletí byla vyrobena v Německu a používána po celém světě: POLIBOY - pečuje jako nový! Jako nové: svěží vůně, dlouhotrvající vůně, jako by auto bylo opět nové, příjemný pocit svěžesti.

Antistatický účinek: antistatická receptura pro rychlé čištění beze šmouh při usazování prachu a znečištění. Rozmanité použití: perfektní pro celý interiér auta, obložení z plastu, rychle a důkladně, člunech. Nové usazeniny jsou výrazně redukovány.
ZnačkaPoliboy ... pflegt wie neu #ad
VýrobcePoliboy #ad
Číslo dílu2502001.2

9. NIGRIN

#ad

Vlhké ubrousky na plastové a vinylové povrchy v interiéru vozidla, 36 kusů, NIGRIN Plastové utěrky lesklé

#ad
NIGRIN #ad - Praktické: vhodné pro všechny plastové a vinylové povrchy v interiéru vozidla. Ištění: ošetřující ubrousky nigrin mají antistatický účinek, osvěžují barvy a lesk a chrání před UV zářením. IstÉ: Čisticí ubrousky po použití nezanechávají na rukou žádné zbytky. Vysoký lesk: pečující ubrousky propůjčují povrchům vysoce lesklý povrch. Konzervující: pravidelným používáním se předchází předčasnému stárnutí a zkřehnutí plastů.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNigrin #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.4
Šířka5.91
Číslo dílu74645
Modelka74645
Zárukazákonná záruka

10. GENTLEMONKEYS

#ad

GENTLEMONKEYS Profesionální sada čističů interiérů auta 500 ml + hadřík z mikrovlákna a houba • hloubkové čištění pórů všech materiálů zabudovaných ve vozidle • univerzální použití • biologicky

#ad
GENTLEMONKEYS #ad - Univerzální – ať už čalouněná nebo kožená sedadla, armatury, rohože, strop a plastové nebo gumové díly. Po šetrném čištění čističem interiéru zanechává péče o kokpitu navíc multifunkční vrstvu ošetřující vrstvy na ošetřených plastových površích, která o ně dlouhodobě a trvale pečuje a chrání.

Nastříkejte hladké povrchy, které mají být ošetřeny, a hadříkem z mikrovlákna rovnoměrně rozetřete kruhovým pohybem. Hadřík z mikrovlákna a aplikační houba jsou součástí sady. Istič interiéru auta je extrémně kompatibilní s materiálem a biologicky odbouratelný. Istič nabízí silné, ale šetrné čištění materiálu a zanechává příjemnou vůni. Profesionální čistič kokpitu a interiérů – čisticí sada gentlemonkey odstraňuje odolné nečistoty jako tuk a nikotin a neutralizuje pachy díky své inovativní technologii pohlcování zápachu.

Textilie následně nechte zcela uschnout. Nastříkejte textilní povrchy a rozetřete houbou. Vyzkoušejte nyní naše vysoce výkonné tekutiny od GentleMonkeys a nechte se přesvědčit našimi inovativními recepturami. Všechny výrobky jsou důkladně testovány na odolnost materiálu. Jednoduché použití ve třech krocích – uvolněte nečistoty. Následně dosucha vetřete.
ZnačkaGENTLEMONKEYS #ad
VýrobceGENTLEMONKEYS #ad
Hmotnost1.58
Číslo díluGMLS-1014
ZárukaZáruka výrobce 2 roky