Top 10 LEGO DOTS Armband Mädchen – Dětské náramky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO 41909 DOTS Meerjungfrauen Freundschaftsarmbänder

#ad
LEGO #ad - Vom hersteller empfohlenes Alter: 6+. Meerjungfrauen Freundschaftsarmbänder. Jeder basteln-fan wird dieses kreative Set von Kinderschmuck lieben! Im Pastelfarben, mit Deko-Muscheln, und im Meerjungfrau-Stil dekorativ versiert. Anzahl der Teile: 34. Kinder können die armbänder dekorieren und teilen, die vorhandenen Musterideen folgen oder sich einen ganz besonderen Look einfallen lassen und selbst bearbeiten.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška9.65
Délka0.28
Hmotnost0.04
Šířka3.66
Číslo dílu41909
Modelka41909
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

2. LEGO

#ad

Kreativní DIY sada hraček v kočičce a téma Corgi pro dívky i chlapce, sada šperků, LEGO 41801 DOTS náramek se zvířátkem, malý dárek

#ad
LEGO #ad - Udělejte radost milovníkům zvířat se sadou šperků lego dots, která obsahuje nastavitelný modrý náramek a 36 kamenů s dekorací kočiček a corgi a přívěsky ve tvaru srdce.

Tato kreativní sada pro děti se hodí nejen pro rychlé, kreativní aktivity, ale děti mohou také použít různé LEGO DOTS doplňkové sady nebo boxy k dostání samostatně pro rozšíření svého designu. Děti mohou přidat zdobené kameny lego dots a pokud mají chuť změnit design, mohou náramek na hraní udělat, aby se hodil ke každé náladě. Fanoušci kutilských sad a personalizovaných šperků na hraní od 6 let budou tento náramek LEGO DOTS zvíře milovat jako malý dárek k narozeninám nebo jako dárek pro občas.

Se 2 visícími přívěsky ve tvaru srdce a mnoha puntíky v roztomilých barvách a 4 zdobenými destičkami si mohou děti vytvořit svůj koťátko náramek zcela podle libosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.38
Délka3.07
Hmotnost0.09
Šířka10.79
Číslo dílu41801
Modelka41801

3. LEGO

#ad

Hračka pro děti od 6 let, náramky přátelství, LEGO 41942 DOTS Oceánský náramek s přívěsky, dětský náramek, DIY sada, sada dětských šperků

#ad
LEGO #ad - Tato kreativní sada pro děti od 6 let obsahuje 2 nastavitelné náramky v tmavě modré a azurové a 34 kamenů s hvězdami, medúzami a přívěsky. Pro ještě více kreativních designů šperků mohou děti svou sadu hraček doplnit doplňkovou sadou Emojis LEGO DOTS k dostání samostatně.

Náramky a sady pro kutily od lego dots jsou nádherná, nečekaná překvapení nebo veselé dárky k narozeninám pro kreativní děti. Pásky přátelství lze okamžitě ozdobit a nechají dětem rozvinout svou fantazii a sebevědomí hravým způsobem. Udělejte radost malému fanouškovi pod vodou se sadou náramků od LEGO DOTS a darujte kreativní, zábavné okamžiky. Včetně 2 základních kamínků na přívěsky, nasazovací přívěsky a světle fialových, 2 jedinečné, třpytivých, průhledných a ve tmě svítících kamenů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.28
Délka3.66
Hmotnost0.04
Šířka9.65
Číslo dílu41942
Modelka41942
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. LEGO

#ad

Kreativní sada, LEGO 41807 DOTS Design náramků, 5v1 DIY sada šperků pro kutily s mozaikovými kameny v kosmických a letních barvách pro náramky přátelství a doplňky pro děti

#ad
LEGO #ad - Sada pro kutily pro náramky přátelství obsahuje kameny, kosmické zázraky a letní zábava, které se zaměřují na 5 různých vášní: zvířata, příroda, pouliční styl, a obsahuje podněty na podporu kreativity dětí. Z 20 náhodných, exkluzivních grafických kamenů s různými symboly, nápisy, postavami a vzory si mohou fanoušci kutilů vybrat, jak chtějí své náramky ozdobit – perfektní doplňky pro děti.

Tato sada náramků pro dívky a chlapce funguje také samostatně pro rychlé, kreativní aktivity; děti mohou také použít doplňkovou sadu LEGO DOTS 41803 k dostání samostatně pro rozšíření svého designu. Barevné náramky přátelství pro děti je můžete rozložit a okamžitě ozdobit, abyste vyjádřili svůj styl a kreativitu – když jste připraveni na změnu, můžete je zcela jednoduše nově upravit. S touto veselou sadou šperků na náramky mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a sdílet je s ostatními nebo nosit.

Fanoušci umění a designu si tuto diy sadu zamilují, robustní náramky a velký výběr destiček z ní dělají vysoce kreativní hračku, která se hodí jako dárek nebo jako doplňková odměna pro děti od 6 let. Tato stavebnice pro výrobu náramků obsahuje 5 náramků na hraní v 5 různých barvách a více než 350 kostek DOTS pro zdobení, z toho 20 exkluzivních dekorací a 12 speciálních opalizujících přívěsků.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.97
Délka9.06
Šířka8.86
Číslo dílu41807
Modelka41807

5. LEGO

#ad

LEGO 41953 DOTS duhový náramek s přívěsky

#ad
LEGO #ad - Diy šperk pro kutily obsahuje 2 jedinečné přívěsky ve tvaru srdce, které mohou děti na náramek pověsit. Duhový náramek s přívěsky. Počet dílů: 37. Tento dětský šperk inspirovaný duhou s nastavitelným náramkem je vhodný jak pro velká, tak i pro malá zápěstí. Věk doporučený výrobcem: 6+.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo dílu41953
Modelka41953

6. LEGO

#ad

Hračka s třpytivými kamínky a kamínky Minnie, DIY sada šperků pro děti, sada 5 v 1, LEGO Kreativní sada náramků DOTS 41947 Disney Mickys

#ad
LEGO #ad - Přizpůsobitelná sada hraček s robustními náramky a barevnými kamínky je perfektní pro sólové hry nebo zábavu s přáteli a je skvělým dárkem nebo překvapením pro všechny fanoušky kutilství nebo Mickey od 6 let.

S touto veselou sadou pro kutily na výrobu náramků mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a pak je sdílet nebo nosit. Tato sada pro tvoření náramků na hraní pro děti obsahuje 5 nastavitelných náramků v různých barvách a barevné, třpytivé prvky a kameny zdobené Mickey Mouse & Friends. Tato sada lego dots funguje sama, aby byla originální, děti si ale mohou náramky zkrášlit také doplňkovými sadami DOTS k dostání samostatně.

V sadě najdete také snadno srozumitelnou designovou inspiraci. Děti si mohou rozložit barevné náramky lego dots a nasunout kamínky zdobené Mickeym & Friends, přesně tak, jak chtějí vyjádřit svou náladu a kreativitu. Děti nadšené kutilství si mohou vybrat klasický červený, bílý a černý styl Mickey nebo odvážnější, barevnější a pokud si to rozmyslí – náramky lze kdykoli upravit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška8.86
Délka9.06
Šířka1.97
Číslo dílu41947
Modelka41947
Záruka2 roky výrobce

7. SIENON

#ad

DIY kreativní kutilství, sada náramků pro děti, sada hraček na výrobu bodů k narozeninám a Vánocům, náramky přátelství, SIENON Náramky s puntíky, 6 ks, dětské stavební bloky

#ad
SIENON #ad - Pro další produkty navštivte náš obchod SIENON. Vaše děti si mohou vytvořit vlastní náramky přátelství pomocí stavebních kostek. Sada náramků s puntíky– každý náramek je v jednom balení. Děti si mohou při zdobení náramků rozšířit své designové a sebeprezentační schopnosti.

Hodí se také pro umělecké umělecké kurzy, Vánoce, super dobrý nápad na dárek za školní ceny atd. Kreativní dětské náramky diy – nejnovější design pro roztomilé a jedinečné dětské náramky. Věříme, že si naše výrobky zamilujete stejně jako my! pokud však z nějakého důvodu nebudete spokojeni, vrátíme vám celou částku. Sienon service – stojíme silně za každým výrobkem, který navrhuje a prodává. Každý náramek měří cca 7, 9 x 1 palec D x Š.

V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat. Je to perfektní dárek pro každého fanouška uměleckých řemesel, nejlepší dárek na karnevalovou party, narozeniny, Nový rok a jiné vánoční dárky. Jsou to určitě jedinečné náramky přátelství s vašimi nejlepšími přáteli. Protože se jedná o drobné dlaždice, je vhodný pro děti od 6 do 12 let. Skvělý nápad na dárek – děti mohou popustit uzdu své fantazii a vyhláskovat své oblíbené vzory náramků.
ZnačkaSIENON #ad
VýrobceSIENON #ad

8. LEGO

#ad

DIY kapesní přívěšky, kreativní sada pro děti, informační tabule a odkládací přihrádky s extra kamínky, LEGO 41803 DOTS doplňková sada třpytivých náramků

#ad
LEGO #ad - Lego třpytivý lesk dots obsahuje 115 kamenů, třpytivých, z toho 105 barevných, třpytivých a 3D efektů hvězdných kamenů a 10 z celkem 16 graficky tvarovaných kamenů pro vaši osobní zábavu DIY s třpytkami.

S kostkami lego dots je tvoření hračka, protože děti mohou své kreativní sady opatřit velkým leskem, leskem a barvou a pak hrdě prezentovat a obdivovat své nové designy. Děti mohou popustit volný průběh své kreativitě a použít přídavné lego dots k vytváření náramků na hračky, informačních tabulek, přívěsků do tašek, odkládacích přihrádek, štítků na dveře a dalších sad DOTS k dostání samostatně. Každý fanoušek umění a designu si tento sáček s kameny lego dots zamiluje a bude chtít shromáždit všechny různé grafické kameny pro ruční práci; kornout je veselým dárkem DOTS pro děti od 6 let, který dodá každému kutilskému předmětu dodatečný lesk.

Diy sada pro kutily pro děti obsahuje 10 grafických hracích kamenů z celkem 16 designů, které se zaměřují na různé vášně jako hudba, láska, zvířata a vesmír.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0.26
Délka3.74
Hmotnost0.03
Šířka5.91
Číslo dílu41803
Modelka41803

9. LEGO

#ad

LEGO 41908 DOTS náramek doplňková sada Smiley

#ad
LEGO #ad - Počet dílů: 109. Výrobce již neprodává. Kamínky lze použít pro cool designy a kombinovat s jinými sadami DOTS. Zábava z designu bez hranic podporuje kreativitu. Náramek doplňková sada Smiley. Věk doporučený výrobcem: 6+.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka5.75
Hmotnost0.02
Šířka7.83
Číslo dílu41908
Modelka41908
Záruka2 roky

10. Chedin

#ad

Chlapce, akrylonitril-butadien-, hračky, kreativní kutilství, dívky, 6 kusů náramků s puntíky, teenagery, dárky k narozeninám, náramky pro děti, dětské náramky, náramky přátelství

#ad
Chedin #ad - Děti si mohou při zdobení náramku zdokonalovat své designové a sebeprezentační schopnosti. Poznámky nehrajte si s dětmi ve věku asi 1 roku, abyste si nebrali žádné bloky do úst. Vaše dítě může používat stavební kameny k výrobě vlastních náramků a darovat je jako dárek přátelům, aby sdílelo radost a posílilo přátelství.

Děti mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet DIY náramky se vzory, které mají rádi. Kreativní náramek diy obsahuje 3 diy náramky, zvíře, vhodný pro dívky a chlapce od 6 let. Bezpečný materiál diy náramek je vyroben z kvalitního abs plastu, který lze snadno namontovat a demontovat. Světlé barvy a zajímavé hračky jsou skvělé vánoční dárky pro děti, dívky, chlapce a mládež.

Velikost každého náramku je přibližně 7, 9 x 1, 02 palců délka x šířka. Každý náramek se dodává s 1 elastickým, oceán a panda, mezi nimi 3 různá témata, nastavitelným silikonovým páskem a 29 stavebními kostkami. Kreativní náramek pro děti diy nejnovější design roztomilého a jedinečného dětského náramku. Nejlepší dárekdiy hračka může zlepšit funkce dětí a podpořit jejich fantazii.
ZnačkaChedin #ad
VýrobceChedin #ad
Výška0.01
Délka7.9
Hmotnost0.13
Šířka0.01
Číslo dílu01