Top 10 Lampenschirm Papier Hängelampe – Lampová stínidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FRIDEKO HOME

#ad

Restaurace, salonu, průmyslové retro 16 cm šířka stojací lampa závěsné svítidlo malý rám stínidlo lampy E27 do kuchyně, FRIDEKO HOME Vintage klec stínítko lampy z kovu a konopného lana, baru, ložnice

#ad
FRIDEKO HOME #ad - Rozměry stínidla e27 – délka cca 19 cm, nahoře je asi 6, průměr 16 cm dole, 7 cm; hodí se na standardní světlo E27 s límcem pro zachování ochrany; hladký základ krku nebude fungovat. Přesnost slámového stínidla – naše stínidlo lampy se liší od ostatních stínidel na trhu. Retro & moderní design – extrémně odolný kov a dobře vyrobené klece; vypadá dobře se stylovými LED žárovkami "Edison"; perfektní kombinace vintage a moderního designu žárovka není součástí dodávky.

Perfektní do baru, kuchyně, na půdu, jídelnu, ložnici a další!. Opěrná tyč stínidla je dvojitě propojená a železný drát je silnější cca 3, 2 mm. Najděte si styl osvětlení, který je pro vás to pravé! Upozornění: Toto je pouze stínidlo, nic jiného není součástí dodávky. Celé stínidlo lampy je velmi silné a stabilní. Toto příslušenství si můžete objednat s kabelem lampy se zástrčkou jako závěsné svítidlo nebo nástěnnou lampu ASIN: B0832LF1M1 & B09CT2QY8L.

Vintage kovová klecová lampa – vintage kovová klecová žárovka hlídací držák lampy; kreativní stínidlo s konopným lanem pro nástěnná svítidla, stolní lampy a závěsná svítidla. Rozsáhlé použití – toto moderní závěsné svítidlo stínidlo lampy je ideálním osvětlením, pracovnu, které dodá vaší kuchyni nebo vaší domácnosti kreativitu a pohodlí. Současně je vybaven konverzním kroužkem pro hlavu lampy E27, kterým můžete hlavu lampy E27 přeměnit na hlavu lampy E14.
ZnačkaFRIDEKO HOME #ad
VýrobceFRIDEKO HOME #ad
Výška7.48
Délka6.3
Hmotnost0.62
Šířka6.3
Číslo díluMTEHH15-229-002-21USS
ModelkaL22090-01-N
Záruka3 roky.

2. LIHAO

#ad

LIHAO – Bílá papírová lampa, ozdobný tvar koule, balení po 10 kusech, vhodná na svatební oslavy a večírky

#ad
LIHAO #ad - Ručně vyrobené papírové lampiony, demontáž kovovým rámem. Ideální pro party a domácí dekorace; snadné ovládání a díky skládací konstrukci se snadno skladuje a šetří místo. Rovka & kabel/obvod není součástí dodávky. Množství: 2 kusy 15 cm, 3 kusy 12" 30 cm, 3 kusy 25 cm, 2 kusy 8" 20 cm, barva: bílá. Zbrusu nové, vysoká kvalita a dobré balení.
ZnačkaLIHAO #ad
VýrobceLIHAO #ad
Výška1.97
Délka14.17
Hmotnost0.73
Šířka11.81
Číslo díluGB-AM-EU-0505-2_SML
ModelkaGB-AM-EU-0505-2_SML

3. Tabeah Homeware

#ad

Handgefertigt, 39 x 30 cm, E27 E14, Weiß, Tabéah Origami Lampenschirm Hängelampe, Plissee aus Papier

#ad
Tabeah Homeware #ad - Umweltschonend - Hergestellt aus umweltfreundlichen und schonenden Materialien. Handgefertigt– lampenschirm sorgfältig handgefertigt mit der japanischer Papierfaltmethode, Origami.

Bietet ein warmes Licht für eine angenehme Wohlfühlatmosphäre. Flexibel – kann mit jeglicher hängeleuchte kombiniert werden. Praktische montage - kann direkt aus der Verpackung heraus aufgehängt werden. Fassung und Glühbirne nicht im Lieferumfang enthalten. Kompatibel mit jeder handelsüblichen Energiesparlampe. Keine elektrische Installation erforderlich. WohlfÜhl-atmosphÄre – ideal über dem esstisch, im wohnzimmer, Schlaf- oder Kinderzimmer.
ZnačkaTabeah Homeware #ad
VýrobceTabéah Homeware #ad
Výška11.81
Délka15.35
Hmotnost0.53
Šířka15.35
Číslo díluPuarmeid-lantern-37
ModelkaPuarmeid-lantern-37

4. kwmobile

#ad

Květinová lampa na puzzle max. Ø 50 cm bílá, Lotus Design stínidlo stropní lampa závěsné svítidlo závěsná lampa stojací lampa, kwmobile 2x DIY puzzle lampa stínidlo lampy

#ad
kwmobile #ad - Dekorace do dětského pokoje: vedle tohoto stínidla jigsaw pro obývací pokoj, kuchyň, jídelnu nebo ložnici má kwmobile podobné osvětlení s různými motivy pro děti – chlapce a dívky. JednoduchÉ: vložte kabel lampy se světelným zdrojem e27 není součástí dodávky a pomocí šroubovacího kroužku jej připevněte na vnitřní část svítidla nebo umístěte stínidlo na stojan lampy.

2 kusy v sadě. Diy dekorační světlo: dekorační iq lampu ve tvaru lotosových květů si můžete sami sestavit s trochou zručnosti a trpělivosti. Světelná dekorace: plastové stínidlo jako základ pro závěsné svítidlo, lampu do obývacího pokoje, lampičku na noční stolek nebo stolní lampu je také krásným dárkem.

Není součástí dodávky jsou kabely lampy, resp. Stojanu a žárovky E27. Vytvořte si z 50 dílů např. Návod: součástí dodávky je vedle 50 dílů svítidla origami pro sestavení podrobný návod k montáži. Stropní svítidlo nebo stojací světlo.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.06
Délka17.72
Šířka12.4
Číslo dílu53719.02
Modelka53719.02_m000096

5. YIKEGE LICHT

#ad

2 x Boho Ratan Stínidlo Stínidlo Závěsná lampa Stojací lampa Papírové stínidlo Závěsná lampa Proutěné lampy Závěsná lucerna Stolní lampa Náhradní stínidlo Příslušenství pro stolní lampu, závěsná svítidla, stropní lampa

#ad
YIKEGE LICHT #ad - Vintage & přírodní závěsné světlo/stropní lampa/stolní lampa stínidlo závěsného svítidla je vyrobeno z papírového lana a kovu, je ručně tkané a světlo Boho ho nelze snadno deformovat. Když je noční světlo zapnuto, vznikne díky pletenému stínidlu fascinující souhra světla a stínu. Rozsáhlé použití toto moderní závěsné svítidlo stínítko lampy je ideální světlo, pracovnu, jídelnu, které dodá vaší kuchyni nebo vaší domácnosti kreativitu a pohodlí.

Stínidlo lampy nabízí svým zvláštním designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici nebo v jídelně. Perfektní do baru, kuchyně, na půdu, ložnici a další!. Můžete je přidat samostatně nebo ve skupinách. Retro boho designextrémně odolný, čerstvý a přírodní ratan a dobře vyrobený koš; vypadá dobře se stylovými led žárovkami "edison"; perfektní kombinace vintage boho a moderního designu žárovka není součástí dodávky.

Každý detail závěsných svítidel z imitace ratanu je pečlivě zpracován. Současně je vybaven konverzním kroužkem pro hlavu lampy E27, kterým můžete hlavu lampy E27 přeměnit na hlavu lampy E14. Boho papír ratanové stínidlo malé Ø 12 cm. Odolné proti vyblednutí. Vintage boho ratanové stínidlo lampyvintage boho papír, klec, žárovka, ratan, stolní lampy, hlídání žárovek; kreativní náhradní stínidlo lampy pro nástěnné lampy, stojací lampu a závěsná svítidla; najděte styl osvětlení, který je pro vás to pravé.
ZnačkaYIKEGE LICHT #ad
Výška5.91
Délka4.72
Hmotnost0.99
Šířka4.72
Číslo díluYKG2018L0101010-02-DE
ModelkaYKG2018L0101010-02-DE

6. LIHAO

#ad

12", bílá, dekorace, tvar koule, balení po 10 kusech, LIHAO – bílá papírová lampa, kulaté stínidlo na svatební oslavy a večírky

#ad
LIHAO #ad - Sie können uns eine E-Mail schicken, keine Sorge. 10 stück; größe: 30, 5 cm durchmesser 30 cm; Farbe: weiß. Klicken sie auf "Verkäufer kontaktieren".

Erweiterbar mit einem Metallrahmen, einfach zu bedienen und zu verstauen mit seiner faltbaren Funktion. Klicken sie auf den Namen unseres Shops. Leuchtmittel und Netzkabel sind nicht im Lieferumfang enthalten. So kontaktieren Sie uns: 1. 2. Ideal für partys, Hochzeiten und als Dekoration für Zuhause. Wenn es nach dem kauf irgendein problem gibt, zögern sie nicht, wir werden ihnen so schnell wie möglich antworten, uns zu kontaktieren.
ZnačkaLIHAO #ad
VýrobceLIHAO #ad
Výška12
Délka12
Hmotnost0.73
Šířka1
Číslo díluFBA_AMZ-COPY-12LANTERN
ModelkaFBA_AMZ-COPY-12LANTERN

7. kwmobile

#ad

Moderní lampy stínidlo kulaté pro závěsné svítidlo závěsné svítidlo, 25 cm, bílé stínidlo, kwmobile DIY puzzle lampa stínidlo lampy, design lustru

#ad
kwmobile #ad - Také jako stolní lampa: alternativně lze stínidlo diy pomocí kabelu lampy a světelného zdroje položit také na stůl a funguje tak jako neobvyklá stolní lampa u vás doma. Závěsné stropní svítidlo do obývacího pokoje.

Pro moderní interiér: ať už v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici nebo jídelně – stínidlo na závěsné svítidlo udělá dobrý dojem v každé místnosti – také v dětském pokoji. Pozor! Kabel lampy, resp. Vytvářejte z dílů např. Přineste si nejlépe trochu času a trpělivosti při montáži stínidla. Nebo můžete deštník použít jako podlahové svítidlo.

Diy dekorační světlo: dekorační stínidlo si sami sestavíte s trochou zručnosti a trpělivosti. Podrobný návod je přiložen. Objímka žárovky a žárovky nejsou součástí dodávky. Velmi snadná instalace: jednoduše vložte kabel lampy se světelným zdrojem E27 a připevněte jej ke svítidlu. Pouze svých: vezměte prosím na vědomí, že slunečník je dodáván v nesmontovaném stavu.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška6.57
Délka9.84
Hmotnost0.73
Šířka9.84
Číslo dílu53266.2.01
Modelka53266.2.01_m000096

8. Funkeen

#ad

FullBerg 20dílná bílá lampionová papírová lucerna Ø 25 cm 10" kulatá forma míče stínidlo pro svatební čas kostel zahrada party dekorace papírové lucerny papírové lampy

#ad
Funkeen #ad - Ručně vyráběné lampiony se skládají z papíru a z kovového rámu. Ideální dekorace na party a dům; jednoduše krásná DIY dekorace. Snadné použití a díky skládací konstrukci se snadno skladuje a šetří místo. Opakovaně použitelné, dobrá kvalita a dobré balení. Led žárovka není součástí dodávky. Množství: 20 kusů, velikost: 25 cm; barva: 13 barev vám nabízí velký výběr. Pokud máte nějaké dotazy, dejte nám prosím vědět. Pro svatební dekorace, party dekorace, dekorace k dětským narozeninám.
ZnačkaFunkeen #ad
Výrobcemango-_-bingo #ad
Hmotnost1.59

9. YIKEGE LICHT

#ad

YIKEGE LICHT 3 x Boho ratanové stínidlo stínidlo náhradní stínidlo závěsná lampa stojací lampa papírové stínidlo závěsné stínidlo proutěné lampy lampa stolní lampa DIY příslušenství pro stolní lampu,

#ad
YIKEGE LICHT #ad - Současně je vybaven konverzním kroužkem pro hlavu lampy E27, kterým můžete hlavu lampy E27 přeměnit na hlavu lampy E14. Retro boho designextrémně odolný, čerstvý a přírodní ratan a dobře vyrobený koš; vypadá dobře se stylovými led žárovkami "edison"; perfektní kombinace vintage boho a moderního designu žárovka není součástí dodávky.

Odolné proti vyblednutí. Vintage boho ratanové stínidlo lampyvintage boho papír, stojací lampu a závěsná svítidla; najděte styl osvětlení, stolní lampy, klec, ratan, žárovka, hlídání žárovek; kreativní náhradní stínidlo lampy pro nástěnné lampy, který je pro vás to pravé. Vintage & přírodní závěsné světlo/stropní lampa/stolní lampa stínidlo závěsného svítidla je vyrobeno z papírového lana a kovu, je ručně tkané a světlo Boho ho nelze snadno deformovat. Boho papír ratanové stínidlo malé Ø 12 cm.

Každý detail závěsných svítidel z imitace ratanu je pečlivě zpracován. Rozsáhlé použití toto moderní závěsné svítidlo stínítko lampy je ideální světlo, jídelnu, které dodá vaší kuchyni nebo vaší domácnosti kreativitu a pohodlí. Stínidlo lampy nabízí svým zvláštním designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici nebo v jídelně. Můžete je přidat samostatně nebo ve skupinách. Když je noční světlo zapnuto, vznikne díky pletenému stínidlu fascinující souhra světla a stínu.
ZnačkaYIKEGE LICHT #ad
VýrobceYIKEGE LICHT #ad
Výška5.91
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluYKG2018L0101012-03-DE
ModelkaYKG2018L0101012-03-DE

10. Mobestech

#ad

Mobestech 2 kusy sada stínidel lampy plast 30 mm stínidlo bílé stínidlo pro vícehlavovou stojací lampu světlo do ložnice stolní lampa stojací lampa

#ad
Mobestech #ad - Jednoduchá struktura, můžete se spolehnout na to, snadná obsluha, žádná deformace, že můžete používat. Velmi vhodné pro plastové stínítka v domácnosti, dobrý efekt světelného sbírání. Elegantní jednoduchý design, tento stínidlo lampy může stylově přinést osobnost domova. Rozšířené v soukromých domech, obývacích pokojích, hotelech, hotelech, pracovnách. Velmi užitečné. Vhodné pro stolní lampu, lampu na noční stolek, stolní lampu, multifunkční.
ZnačkaMobestech #ad
VýrobceMobestech #ad
Výška4.53
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo díluD137818IMM0DBH
ModelkaD137818IMM0DBH