Top 10 Kofferradio Mit CD Player – Rádia s přehrávačem CD

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cyberlux

#ad

Přenosný CD přehrávač | LED disko světla | Boombox | CD/CD-R | USB | FM rádio | AUX-In | přípojka pro sluchátka | 20 paměťových míst | dětské rádio | kompaktní zařízení

#ad
Cyberlux #ad - B mobil. Uši! toto stereo cd rádio je kompaktní, fesch a moderní. Hlavní přednosti: barva: black/sunny silver cd / mp3 přehrávač přehrává vedle audio cd také cd-r a cd-rw s funkcí opakování/vše. Jako absolutní vrchol má cd přehrávač zabudovaná LED světla do boxů.

Ale může vypadat víc než jen dobře, protože za elegantním designem se skrývá nejmodernější technologie. Délka síťového kabelu: cca 120 cm rozsah dodávky: CD rádio se síťovým kabelem, návod k obsluze. Usb vstup přenosný s rukojetí, výstupní výkon 2x 2 w rms síťový provoz nebo provoz na baterie: dc 12 v, velký lcd displej s modrým podsvícením, teleskopická anténa Super Sound díky vysoce kvalitnímu reproduktoru, digitální FM rádio 20 paměťových míst AUX IN přípojka pro sluchátka, led disko osvětlení, 4 x "C" batt.

Mp3 přehrávač. Tady budete dělat oči, trendy, resp. Stručně řečeno, upoutá pozornost. Dále má toto cd rádio také konektor pro sluchátka. Vychutnejte si svou oblíbenou rozhlasovou stanici díky digitálnímu FM tuneru, přehrávejte hudbu přes audio/MP3-CD funkce opakování/vše nebo USB. Rozměry: cca 27 × 22 × 12 cm šířka × hloubka × výška. Zažijte špičkový zvuk díky vysoce kvalitním reproduktorům nebo připojte přes konektor aux-in další zařízení např.
ZnačkaCyberlux #ad
VýrobceCyberlux #ad
Číslo díluYG-EJSJ-08
ModelkaYG-EJSJ-08

2. Cyberlux

#ad

CD přehrávač s LED osvětlením | přípojka pro sluchátka | přenosné stereo rádio | dětské rádio | stereo zařízení | USB | CD/MP3 přehrávač | FM rádio | přípojka pro sluchátka | Aux In

#ad
Cyberlux #ad - Ale může vypadat víc než jen dobře, resp. Tady budete dělat oči, trendy, upoutá pozornost. Mp3 přehrávač. B mobil. Přednosti: cd / mp3 přehrávač usb vstup přenosný s rukojetí digitální fm rádio 20 paměťových míst aux in přípojka pro sluchátka velký lcd displej s modrým podsvícením led disko osvětlení samostatně zapnuto teleskopická anténa Super Sound díky vysoce kvalitnímu reproduktoru Výstupní výkon 2x 2W RMS síťový provoz: 220-240V ~ 50Hz Provoz na baterie: DC 12 V, 4x "C" baterie nejsou součástí dodávky ČČ.

Délka síťového kabelu: cca 115 cm. Dále má toto cd rádio také konektor na sluchátka a skvělé LED disko osvětlení. Rozměry: cca 24 × 21, 5 × 11 cm šířka × hloubka × výška.

Vychutnejte si svou oblíbenou rozhlasovou stanici díky digitálnímu FM tuneru, přehrávejte hudbu přes audio/MP3-CD funkce opakování/vše nebo USB. Stručně řečeno, protože za elegantním designem se skrývá nejmodernější technologie. Tu lze vypnout dlouhým držením tlačítka Power. Zažijte špičkový zvuk díky vysoce kvalitním reproduktorům nebo připojte přes konektor aux-in další zařízení např. Uši! toto stereo cd rádio je kompaktní, fesch a moderní.
ZnačkaCyberlux #ad
VýrobceCyberlux #ad
Výška4.72
Délka7.87
Šířka10.24
Číslo dílu1
ModelkaK1

3. KLIM

#ad

KLIM Candy Kids Boombox CD přehrávač pro děti NOVÝ 2024 + FM rádio + včetně baterií + modré rádio – CD přehrávač pro děti s reproduktory + perfektní pro děti a malé děti

#ad
KLIM #ad - Candy kids boombox je perfektní dárek pro děti! s tímto roztomilým CD přehrávačem můžete poslouchat hudbu a audioknihy, zpívat, tancovat a s RGB světly si dokonce nastavit vlastní malou diskotéku. Klim candy přichází s veselými barevnými RGB světly.

Vynikající zákaznický servis. Potřebuješ doma trochu více klidu? připojte pár sluchátek, abyste mohli v klidu poslouchat své audioknihy nebo dětské písničky. Pokud hudba z cd nebo z fm rádia není dostatečným důvodem pro vaše dítě k tanci, pak je to určitě funkce diskotéky. Se snadno ovladatelnými funkcemi, velkými tlačítky a srozumitelným návodem k obsluze ve vašem jazyce nebudete mít žádné problémy, bez ohledu na to, kdo přístroj používá.

Tento přenosný cd přehrávač je ideální pro mladé i starší lidi. Kabel a baterie jsou součástí dodávky. Zavazujeme se k výrobě kvalitní elektroniky s kvalitními komponenty, které zajišťují dlouhou životnost. Pro zapnutí a vypnutí světla jednoduše podržte stisknuté tlačítko 3 sekundy. Perfektní dárek. Pokud byste někdy měli nějaký problém, jste jištěni naší 5letou podporou. Jedná se o nákup zcela bez rizika.
ZnačkaKLIM #ad
VýrobceKLIM #ad
Výška4.53
Délka9.45
Hmotnost2.36
Šířka8.35
Číslo díluBCDY
ModelkaBCDY
Záruka5 let

4. Cyberlux

#ad

Přenosný CD přehrávač | LED disko světla | Boombox | CD/CD-R | USB | FM rádio | AUX-In | přípojka pro sluchátka | 20 paměťových míst | dětské rádio | CD rádio | kompaktní zařízení

#ad
Cyberlux #ad - Mp3 přehrávač. Zažijte špičkový zvuk díky vysoce kvalitním reproduktorům nebo připojte přes konektor aux-in další zařízení např. Ale může vypadat víc než jen dobře, protože za elegantním designem se skrývá nejmodernější technologie. B mobil.

Usb vstup přenosný s rukojetí, výstupní výkon 2x 2 w rms síťový provoz nebo provoz na baterie: dc 12 v, teleskopická anténa super sound díky vysoce kvalitnímu reproduktoru, velký LCD displej s modrým podsvícením, LED disko osvětlení, digitální FM rádio 20 paměťových míst AUX IN přípojka pro sluchátka, 4 x "C" batt. Jako absolutní vrchol má cd přehrávač zabudovaná LED světla do boxů. Délka síťového kabelu: cca 120 cm rozsah dodávky: CD rádio se síťovým kabelem, návod k obsluze.

Stručně řečeno, resp. Uši! toto stereo cd rádio je kompaktní, trendy, upoutá pozornost. Vychutnejte si svou oblíbenou rozhlasovou stanici díky digitálnímu FM tuneru, přehrávejte hudbu přes audio/MP3-CD funkce opakování/vše nebo USB. Dále má toto cd rádio také konektor pro sluchátka. Rozměry: cca 27 × 22 × 12 cm šířka × hloubka × výška. Hlavní přednosti: barva: black/cherry red cd / mp3 player přehrává vedle audio cd také cd-r a cd-rw s funkcí opakování/vše.
ZnačkaCyberlux #ad
VýrobceCyberlux #ad
Číslo díluCL-810

5. auna

#ad

Auna Roadie Boom Box Mobilní CD MP3 přehrávač s připojením přes USB Stereo reproduktor přenosné rádio Bluetooth, provoz na baterie, úchyt. černá, 2.1 LED osvětlení s nastavováním rytmu, AUX, UKW rádio

#ad
auna #ad - Boombox roadie od firmy auna zaujme nejen fascinující hrou barevného filtru led, cd-r, ale splní prakticky všechna přání v souvislosti s možností přehrávání různých typů médií: top loading CD přehrávač přehrává audio CD, CD-RW a MP3 CD a díky USB rozhraní si můžete zajistit i přístup k MP3 Flash diskům.

Seznam z paměti s 20 různými licencemi a funkcemi přehrávání nenechává žádný prostor pro dlouhou chvílí. Spínač:-strana vnější vlevo | přípojky:-1 x aux vstup připojení rca 3, 5 mm přípojka pro sluchátka RCA výstup | podporované CD:-Audio-CD, 1 x 3, cd-r, 5 mm, CD-RW a MP3-CD. Flash dance. Boombox roadie od firmy Auna umožní tancovat světlům vždy v rytmu hudby.

Boombox přenosné a vhodné pro mnoho formátů pro jiný způsob, usb vstup a rádio om/ouc model | lED osvětlení barevné v reproduktorech, doma nebo na cestách pro poslech hudby | špičkový nabíjecí CD přehrávač, řízené dle hudby.2 vestavěné reproduktory s 1, 5 w rms výkon | Bluetooth konektivita pro spojení s dalšími zařízeními.
Značkaauna #ad
VýrobceAUNA #ad
Výška6.69
Délka11.42
Hmotnost3.31
Šířka10.24
Číslo díluMG3-Roadie BkBT USB
ModelkaMG3-Roadie BkBT USB
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

6. auna

#ad

MP3, Auna Přenosné rádio s CD přehrávačem & s USB pro děti a dospělé, 5.0 streaming, rádio AUX/FM přenosné s LED displejem, CD rádio pro dívky a chlapce, 3W Boombox s funkcí Bluetooth

#ad
auna #ad - Tento přenosný boombox s cd přehrávačem má 7 svítících disko LED světel. S moderním designem: náš cd přehrávač s bluetooth připomíná staré dobré časy, kdy se rodiny shromažďovaly kolem rádia a hudba ještě něco znamenala.

Hudba všude a kdykoliv: poslouchejte svůj oblíbený vysílač s vysoce kvalitním, křišťálově čistým zvukem. Toto rádio umí přehrávat všechna vaše alba a čte MP3 a jiné disky. Využijte náš rádio cd přehrávač a hrajte své oblíbené písně dříve. S funkcí streamování: není to jen fm rádio s cd přehrávačem, ale má také funkci Bluetooth a streamování přes váš smartphone. Toto rádio s cd přehrávačem pro děti a dospělé je přenosné a má praktické držadlo, takže všude něco slyšíte.

Nový důvod užívat si cd: cd přehrávač nikdy nezmizí, stejně jako cd. Tento cd přehrávač s usb a stereo reproduktorem zajišťuje bombastický zvuk! přenosné rádio s vysokou intenzitou signálu: s výsuvnou teleskopickou anténou našeho cd přehrávače pro dospělé, dívky a chlapce již nejsou žádné špatné signály. Díky led displeji vždy přesně víte, jakou píseň právě slyšíte.
Značkaauna #ad
Výrobceauna #ad
Číslo díluMG3-Roadie-BT-USB R

7. auna

#ad

MP3, barva: bílá, 2 x 1,5 W RMS, LED osvětlení, napájení ze sítě a baterií, Bluetooth, FM rádio tuner, USB, Auna Roadie CD přehrávač – přenosné stereofonní CD rádio Boombox

#ad
auna #ad - Boombox přenosné a vhodné pro mnoho formátů pro jiný způsob, usb vstup a rádio om/ouc model | lED osvětlení barevné v reproduktorech, doma nebo na cestách pro poslech hudby | špičkový nabíjecí CD přehrávač, řízené dle hudby.

2 vestavěné reproduktory s 1, 5 w rms výkon | Bluetooth konektivita pro spojení s dalšími zařízeními. Spínač:-strana vnější vlevo | přípojky:-1 x aux vstup připojení rca 3, 5 mm přípojka pro sluchátka RCA výstup | podporované CD:-Audio-CD, CD-R, 5 mm, 1 x 3, CD-RW a MP3-CD. Flash dance. Boombox roadie od firmy Auna umožní tancovat světlům vždy v rytmu hudby. Boombox roadie od firmy auna zaujme nejen fascinující hrou barevného filtru led, ale splní prakticky všechna přání v souvislosti s možností přehrávání různých typů médií: top loading CD přehrávač přehrává audio CD, cd-r, CD-RW a MP3 CD a díky USB rozhraní si můžete zajistit i přístup k MP3 Flash diskům.

Seznam z paměti s 20 různými licencemi a funkcemi přehrávání nenechává žádný prostor pro dlouhou chvílí.
Značkaauna #ad
VýrobceAUNA #ad
Výška5.12
Délka9.45
Hmotnost8.27
Šířka7.87
Číslo dílu4260509672276
ModelkaMG3-Roadie WhBTUSB_HHZ
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

8. Blaupunkt

#ad

Blaupunkt B 120 RD přenosný CD přehrávač s Bluetooth | kazetový rekordér | funkce audioknihy | CD přehrávač s USB | malé CD rádio | Aux In | PLL UKW rádio | rádio s CD přehrávačem | červený

#ad
Blaupunkt #ad - Multifunkční: bluetooth cd přehrávač je dodáván s funkcí toploader a kazetovým přehrávačem. Přenosný cd přehrávač je vybaven přípojkou aux a usb vstupem, aby bylo možné zcela jednoduše připojit externí audio zdroje a přehrávat MP3 soubory.

Velká tlačítka navíc zjednodušují ovládání. Fm radio: přenosný kazetový rekordér přijímá fm rádio a teleskopická anténa zajišťuje stabilní příjem rádia bez šumu. Přístroj se kromě toho dodává se síťovým kabelem. Funkce audioknihy: s funkcí audioknihy rádia s cd přehrávačem mohou děti jednoduše zastavit audioknihy a poslouchat je na stejném místě, funkci audioknihy lze použít také s existujícím konektorem pro sluchátka. Přenosné rádio boombox má stereo reproduktory pro vynikající zvukový zážitek s výstupním výkonem 2 x 3 W RMS.

Navíc lze rozhodnout mezi stereo a mono příjmem. Všestranný: růžový boombox je mnohostranně použitelný a díky přídavnému držadlu a provozu na baterie si můžete kompaktní zařízení vzít všude s sebou. Vhodné pro děti: přenosný cd přehrávač pro děti a dospělé má robustní a kompaktní design, s velkým LCD displejem s velkými dobře čitelnými čísly.
ZnačkaBlaupunkt #ad
VýrobceBlaupunkt #ad
Výška6.1
Délka12.99
Hmotnost5.42
Šířka9.65
Číslo díluB 120
ModelkaB 120
Záruka2 roky

9. Blaupunkt

#ad

Blaupunkt B 120 WH přenosný dětský CD přehrávač s Bluetooth | kazetový rekordér děti | funkce audioknihy | CD přehrávač s USB | malé CD rádio | Aux In | PLL UKW rádio | rádio s CD přehrávačem | bílý

#ad
Blaupunkt #ad - Přenosné rádio boombox má stereo reproduktory pro vynikající zvukový zážitek s výstupním výkonem 2 x 3 W RMS. Velká tlačítka navíc zjednodušují ovládání. Funkce audioknihy: s funkcí audioknihy rádia s cd přehrávačem mohou děti jednoduše zastavit audioknihy a poslouchat je na stejném místě, funkci audioknihy lze použít také s existujícím konektorem pro sluchátka.

Přístroj se kromě toho dodává se síťovým kabelem. Přenosný cd přehrávač je vybaven přípojkou aux a usb vstupem, aby bylo možné zcela jednoduše připojit externí audio zdroje a přehrávat MP3 soubory. Multifunkční: bluetooth cd přehrávač je dodáván s funkcí toploader a kazetovým přehrávačem. Vhodné pro děti: přenosný cd přehrávač pro děti a dospělé má robustní a kompaktní design, s velkým LCD displejem s velkými dobře čitelnými čísly.

Fm radio: přenosný kazetový rekordér přijímá fm rádio a teleskopická anténa zajišťuje stabilní příjem rádia bez šumu. Všestranný: růžový boombox je mnohostranně použitelný a díky přídavnému držadlu a provozu na baterie si můžete kompaktní zařízení vzít všude s sebou. Navíc lze rozhodnout mezi stereo a mono příjmem.
ZnačkaBlaupunkt #ad
VýrobceBlaupunkt #ad
Výška6.1
Délka12.99
Šířka10.04
Číslo dílu510007389

10. Blaupunkt

#ad

šeříková, Blaupunkt B 120 VL přenosný dětský CD přehrávač s Bluetooth | kazetový rekordér děti | funkce audioknihy | CD přehrávač s USB | malé CD rádio | Aux | PLL UKW rádio | rádio s CD přehrávačem

#ad
Blaupunkt #ad - Přístroj se kromě toho dodává se síťovým kabelem. Přenosný cd přehrávač je vybaven přípojkou aux a usb vstupem, aby bylo možné zcela jednoduše připojit externí audio zdroje a přehrávat MP3 soubory. Snadné použití: přenosný cd přehrávač pro děti a dospělé je robustní a kompaktní design, s velkým LCD displejem s velkými dobře čitelnými čísly.

Přenosné rádio boombox má stereo reproduktory pro vynikající zvukový zážitek s výstupním výkonem 2 x 3 W RMS. Navíc lze rozhodnout mezi stereo a mono příjmem. Funkce audioknihy: s funkcí audioknihy rádia s cd přehrávačem mohou děti jednoduše zastavit audioknihy a poslouchat je na stejném místě, funkci audioknihy lze použít také s existujícím konektorem pro sluchátka.

Multifunkční: bluetooth cd přehrávač je dodáván s funkcí toploader a kazetovým přehrávačem. Velká tlačítka navíc zjednodušují ovládání. Všestranný: bílý boombox je mnohostranně použitelný a díky přídavnému držadlu a provozu na baterie si můžete kompaktní zařízení vzít všude s sebou. Fm radio: přenosný kazetový rekordér přijímá fm rádio a teleskopická anténa zajišťuje stabilní příjem rádia bez šumu.
ZnačkaBlaupunkt #ad
VýrobceBlaupunkt #ad
Výška6.1
Délka12.99
Šířka10.04
Číslo díluBlaupunkt