Top 10 Honda Jazz Zubehör – Nášlapy do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PR-FOLIA

#ad

Autofólie ochrana příslušenství, karbonová fólie stříbrná, Honda Jazz Facelift typ GK od r.v. 2018-04/2020, PR-Folia Auto nástupní lišty ochranná fólie SADA pro

#ad
PR-FOLIA #ad - Perfektní sezení – ochranná fólie je samolepicí a dá se snadno položit. Vhodné pro - honda jazz facelift typ gk od roku výroby 2018-04/2020 Pouze pro model bez originálního zabudovaného hliníku/plastového vstupu.

Extrémně robustní – fólie je odolná, odolná proti poškrábání, nárazům a poškrábání. Optimální ochrana pro vaše nastupování do auta. Lze beze zbytku odstranit – lze ji kdykoliv beze zbytku opět odstranit beze zbytků. Odolné vůči uv záření – nástupní lišty ochranné fólie drží trvale a zůstává tvarově stálé odolné vůči myčce.
ZnačkaPR-FOLIA #ad
VýrobcePR-FOLIA #ad
Číslo dílu0
Záruka147 let

2. JAYCBOP

#ad

Prah dveří prahu kryt pedál ochrana proti poškrábání nálepka, uvítací pedál, pro Honda JAZZ 2020 2021 2022, JAYCBOP 4 kusy ochrany nástupní lišty do auta

#ad
JAYCBOP #ad - Ušlechtilá ocel, propůjčí vašemu vozu jiný styl. Odolné proti opotřebení a poškrábání. Perfektní servis: zkontrolujte prosím pečlivě rok a model vašeho auta. Design chráničů obsahuje logo modelu auta, který se perfektně hodí k vašemu autu.

Pokud máte dotazy týkající se našich výrobků, kontaktujte nás prosím a my vás během 24 hodin podpoříme. Snadná instalace: jednoduše sejměte etiketu na zadní straně nástupní lišty, abyste nálepku odkryli a připevnili na prah auta. KvalitnÍ materiÁl: z ušlechtilé oceli, odolná proti opotřebení a odolná proti poškrábání, 3M lepicí páska, může zakrýt stávající škrábance, laserem tištěný nápis.

Použitelné modely: pro honda jAZZ 2020 2021 2022. Chraňte dveře po instalaci, vaše auto vypadá rafinovaněji. Ochranný účinek: chrání lak v prahu před nečistotami a škrábanci při vstupu.
ZnačkaJAYCBOP #ad
VýrobceJAYCBOP #ad

3. BIGROUP

#ad

Ochrana dveří auta uhlíkové vlákno Auto dveřní prahy odolná proti poškrábání nálepka, 4 kusy Auto nástupní lišty ochranná fólie na lak pro Honda Accord Civic CRV HRV Pilot Touring EX EX-L

#ad
BIGROUP #ad - Balení obsahuje: 2 přední nálepky na prahy dveří, 2 zadní nálepky prahu dveří. Auto zadní dveřní prah velikost: 40 x 7 cm 2 kusy. Lze jej také použít na zakrytí všech stávajících škrábanců, drážkový design a protiskluzová funkce těchto gumových dveřních prahů účinně chrání parapet auta, poškození laku.

Před nákupem prosím potvrďte velikost a před instalací porovnejte s prahem dveří vašeho auta. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Vysoce kvalitní výrobek: tato ochrana prahu dveří je vyrobena z kvalitního silikonového polymerového materiálu, který je odolný vůči teplu, chladu, otěru a vodotěsný.

Efekt použití: protiskluzový design, zabraňují poškrábání a poskytuje ochranu. Rozměry výrobku – rozměry předního prahu dveří vozu: 60 x 7 cm 2 kusy. Jednoduchá instalace: žádné vrtání a svařování, která je připevněna na prahu, silná přilnavost, jednoduše stáhněte oboustrannou lepicí fólii, snadno se odstraní beze zbytků.
ZnačkaBIGROUP #ad
VýrobceBIGROUP #ad
Číslo díluR5
ModelkaR5
Záruka2 roky

4. JNNJ

#ad

Dveře na rozkrok, dekorace, ochrana prahů dveří proti poškrábání, lišty do auta, příslušenství pro auto, dveřní prahy sport, krycí deska, JNNJ 4 kusy krytů nástupní lišty

#ad
JNNJ #ad - Přední dveře měří 52, 5 × 4 cm. Kromě toho se velmi snadno čistí a může být znovu používán po mnoho let. Praktický a stylový: ochrana prahu dveří zakrývá původní škrábance. Doporučujeme vám, 5 × 4 cm a zadní dveře 37, abyste před nákupem změřili svůj dveřní prah podle našich rozměrů výrobku. Není nutné vrtání nebo svařování a při odstraňování nevznikají žádné stopy nebo poškození laku vašeho auta.

Co obdržíte: obdržíte 4 kusy nástupní lišty, 2 kusy pro přední dveře a 2 kusy pro zadní dveře. Poskytuje ochranu: protiškrábané pruhy na prahu našich dveří auta, aby vaše auto bylo kvalitnější, lepší efekt proti poškrábání, ozdobit ochranu prahů dveří, zesilují a rozšiřují, ale mohou také zakrýt stávající škrábance, chrání nejen dveřní prahy auta před poškrábáním a znečištěním, jedinečné a luxusní. Kromě toho je náš design 3d tisku velmi módní a individuální, ale také skvělá dekorace do auta. Zabraňuje nepěkným škrábancům a známkám opotřebení a nabízí ochranu při nastupování a vystupování, není to jen praktická ochrana, aby lak vozidla zůstal perfektní.

Představte si, stačí ji pouze připevnit na správné místo, že byste mohli během několika minut zmeškat prahu svého auta nový vzhled – proč ne? Snadná instalace : tato ochrana prahu dveří proti poškrábání je super samolepicí, abyste dokončili instalaci. Vysoce kvalitní materiál: naše ochranné pásky na dveřní prahy jsou vyrobeny z odolného a měkkého pVC gumového materiálu, který vykazuje silnou pružnost a flexibilitu, aby odolávaly vysokým teplotám a otěru.
ZnačkaJNNJ #ad
VýrobceJNNJ #ad
Číslo díluJNNJ-Door
ModelkaJNNJ-Door

5. ENFILY

#ad

ENFILY 4 Stück Auto Kohlefaser Einstiegsleisten Schutz für Honda Jazz Willkommen Pedal Scuff Guard Anti-Rutsch Auto Styling Dekoration Zubehör

#ad
ENFILY #ad - 3. 5. Anwendbare modelle}: für Honda Jazz. Einfach zu installieren}: kommt mit klebstoff auf der Rückseite, einfach abziehen und aufkleben. Hochwertige materialien: aufkleber aus hochdichtem Kohlefaser-PVC, rutschfest, verblasst nicht, leicht, reißt nicht leicht.

Einfaches anbringen und Entfernen, ohne Rückstände und Beschädigungen. Nicht leicht zu verblassen, rutschfest, kratzfest oder überdecken vorhandene Kratzer, absplittern oder rissig, Verschleiß. After-sales-service}: bitte überprüfen sie vor dem kauf ob der artikel für ihr modell geeignet ist.

Wenn sie feststellen, dass das produkt nicht mit ihrem auto kompatibel ist, oder wenn es irgendein Problem mit dem Produkt gibt, uns zu kontaktieren, zögern Sie nicht, wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten und versprechen, Ihnen einen zufriedenstellenden After-Sales-Service zu bieten.2. 4. 1. Eigenschaften}: hohe qualität.
ZnačkaENFILY #ad
VýrobceENFILY #ad
Číslo díluJAZZ

6. KIRFIZ

#ad

Ochrana dveřních prahů auta s logem, uhlíkové vlákno ochrana dveří do auta, nálepka ochrana hran, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Hondu

#ad
KIRFIZ #ad - Je volně deformovatelný a volně střižený. Iroká kompatibilita: je univerzálně vhodný pro většinu aut, nákladních vozů, pickupů nebo SUV dodávek a člunů. Nástupní lišty pro automobily: nástupní lišty chrání před poškrábáním, zakryjí stávající škrábance při nakládání nebo vykládání z předních a zadních dveří, mají dobrou odolnost proti skluzu a měkkost.

Snadná instalace a odstranění: nejprve očistěte polohu povrchu a poté stáhněte ochrannou fólii hran dveří auta a nalepte ji na požadované místo. Nemusíte si dělat starosti, že při odstraňování zbytků zůstanou na lakovaném povrchu vašeho vozidla.

Nepostradatelný doplněk pro milovníky aut. Díky modernímu designu z uhlíkových vláken může zlepšit vzhled vašeho auta. Prémiové materiály: nálepka na prah dveří pro auta se skládá ze 4d zesíleného uhlíkového vlákna, je vodotěsná a odolná vůči vysokým teplotám, když prší nebo je slunečno. Flexibilní a elastické: při nošení lze snadno složit na polovinu, při čištění otočit a při zahřátí natáčet.
ZnačkaKIRFIZ #ad
VýrobceKIRFIZ #ad
Výška0.02
Délka23.5
Šířka2.7
Číslo díluFS5-1241
ModelkaFS5-1241
Záruka1 rok

7. OLEPONU

#ad

Pro Honda HR-V Anti Kratz s logem ochranné sklopné desky příslušenství, OLEPONU 4 StüCk Auto Ukládací lišty na uhlíkové vlákno, ochranné proužky

#ad
OLEPONU #ad - S samolepkou 3m, není nutné žádné nářadí. Efektivní odolná proti opotřebení a poškrábání, chrání lak v oblasti nástupu před nečistotami a poškrábáním, které jsou způsobeny stupněm a vystupováním pasažérů do obuvi.

Před použitím se ujistěte, snadná instalace, bez poškození laku vozidla, že povrch lepidla je bez prachu nebo vody. Chraňte při vstupu nebo opustení svého vozidla vnitřní dveře a vyhněte se poškrábání nebo opotřebení. Použitelné modelypoužitelné pro Honda HR-V. Materiál nálepka na hřídel automobilu na zadní straně prahu dveří je vyrobena z vysoce hustých uhlíkových vláken a je vyrobena z vysoce výkonného 3M lepidla, neblednoucí, protiskluzové, jsou lehké, snadno se rozpadne.

Snadná instalaceinstalace je jednoduchá. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás, odpovíme vám co nejrychleji. Pak přímo nalepte. Náš servis vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem a my vám slibujeme 100% spokojený servis. Nemá žádný vliv na otevírání a zavírání dveří. Po montáži vypadá vaše auto zušlechtěno.
ZnačkaOLEPONU #ad
VýrobceOLEPONU #ad

8. ENFILY

#ad

Willkommen Pedal Scuff Guard Anti-Rutsch Auto Styling Dekoration Zubehör, 4 Stück Edelstahl Auto Einstiegsleisten Schutz für Honda Jazz 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

#ad
ENFILY #ad - Perfekter service: bitte überprüfen sie das jahr und das Modell Ihres Autos sorgfältig. 5. Material: aus edelstahl und abs-Kunststoff, lasergedruckte Beschriftung. 2. Edelstahl, 3m-Klebeband, verschleißfest und kratzfest.

Das design der protektoren beinhaltet das Logo des Fahrzeugmodells, das perfekt zu Ihrem Auto passt. Effekt: die schwellenleiste schützt nicht nur die Schwelle Ihres Autos vor Beschädigungen, sondern zeigt auch den Charme Ihres Autos mit ihrem schönen und wunderschönen Aussehen. 1. Wenn sie fragen zu unserer produkttauglichkeit haben, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden unterstützen.

Geeignet für: honda jazz 2008, 2014, 2013, 2015, 2009, 2012, 2016, 2011, 2010, 2017. Einfach zu installieren: einfach das etikett auf der rückseite der Türschwelle abreißen, um den Aufkleber freizulegen und ihn an der Schwelle des Autos zu befestigen. 3. 4.
ZnačkaENFILY #ad
VýrobceENFILY #ad
Číslo dílu1

9. Symilov

#ad

FIT, ochrana prahů dveří Fólie Car ochrana proti poškrábání kryt dekor příslušenství, 4 kusy autodílů z uhlíkových vláken nálepky na nástupní lišty Hon-da Insight Jazz Fit Type R Type S VTI RR SI

#ad
Symilov #ad - Kvalitní materiálvyrobeno z uhlíkových vláken a akrylu, chrání před sluncem, nesráží se, dlouhodobé vystavení slunečnímu záření nebo dešti nespadne, nevybledne. Poté přilepte pásku z uhlíkových vláken na příslušné místo a rohy vyhlaďte.

Snadné použití: před nalepením očistěte povrch předmětu, aby nedošlo k ovlivnění viskozity prachu. Perfektní servis: pečlivě zkontrolujte rok a model vašeho auta. Po instalaci mohou být zakryty stávající škrábance, Vaše auto bude chráněno rafinovanějším vzhledem. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se našich prahových hodnot, neváhejte nás kontaktovat, my vám poskytneme přesnou odpověď do 24 hodin.

Provide protection: chraňte lak v oblasti prahu před nečistotami a poškrábáním způsobenými nazouváním a vyzouváním obuvi pro cestující. Použitelné modely: ochrana prahů dveří auta pro hon-da insight jazz fit type r type R VTI RR SI, desky prahů dveří jsou navrženy podle původního vozu a perfektně se hodí k rámu dveří auta.
ZnačkaSymilov #ad
VýrobceSymilov #ad
Číslo díluSymilov

10. SJZT

#ad

4 kusy nástupní lišty do auta z ušlechtilé oceli pro Honda FIT Jazz 2015 2016 2017 2018 2019 2020, ochranné pruhy protiskluzové opotřebení deska stylus dekorační příslušenství

#ad
SJZT #ad - Materiál – vlastnosti: vyrobeno z ušlechtilé oceli a abs plastu, laserově vytištěný nápis. Ušlechtilá ocel, 3m lepicí páska, odolná proti opotřebení a odolná proti poškrábání.

2. 3. 1. Snadná instalace: jednoduše stáhněte etiketu na zadní straně nástupní lišty, abyste nálepku uvolnili a nalepte ji na prah auta. Inek: prahové lišty chrání nejen prah vašeho auta před poškozením, ale také ukazuje kouzlo vašeho vozu díky krásnému a nádhernému vzhledu. 5. Perfektní servis: pečlivě zkontrolujte rok a model svého auta. Použitelné pro: vhodné pro honda fit jazz 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021. 4. Pokud máte dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím a my Vás do 24 hodin podpoříme. Design chráničů obsahuje logo modelu vozidla, které se perfektně hodí k vašemu vozidlu.
ZnačkaSJZT #ad
VýrobceSJZT #ad