Top 10 Hollyland Lark M2 – Externí mikrofony pro videokamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HollyView

#ad

ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon 2TX+3RX pro kameru, 48 kHz / 24 bit Hi-Fi Audio 40H dosah 300 m, Android, iPhone, PC

#ad
HollyView #ad - Prodloužená výdrž baterie 40 hodin: díky optimalizované energetické účinnosti lze bezdrátový lavalier mikrofon LARK M2 provozovat až 10 hodin při vypnutém ENC. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí. Křišťálově čisté, detailní a nezkreslené zvuky jsou zachovány díky vylepšenému firmwaru a algoritmům.

Vysílač a přijímač jsou automaticky spárovány, takže můžete okamžitě začít nahrávat. Díky bezztrátové reprodukci zvuku a výjimečným schopnostem záznamu vám nabízí vynikající nahrávací výkon, kterého ostatní nedosahují. Okamžité spárování po rozbalení: bezdrátový mikrofonový systém je již předem nakonfigurován, takže se nemusíte zabývat komplikovanými nastavovacími procesy. Upozornění: přijímač podporuje přepínání režimů pouze v případě, že je připojen k fotoaparátu přes 3, 5mm audio zdířku.

Vhodné pro outdoorové aktivity, rozhovory a vloggingy. S nabíjecím pouzdrem má verze kamery výdrž baterie 40 hodin. Kromě toho zvládne maximální hladinu akustického tlaku 115 dB, což se perfektně hodí pro fotografování v prostředí s vysokými tóny. Mezi těmito dvěma režimy můžete přepínat stisknutím tlačítka "Mode Switching & Pairing" na přijímači. Kromě toho lze hlasitost přijímače pohodlně nastavit intuitivním otočným knoflíkem.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Číslo díluLARK M2
Modelka6301
ZárukaZáruka 2 roky

2. HollyView

#ad

ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon USB C pro mobilní telefon Android iPhone 15, 48 kHz/24 bit Hi-Fi Audio 30H dosah 300 m

#ad
HollyView #ad - Končí s obtěžujícími kabely a nabízí skutečně bezdrátové nahrávání. Plug and play: tento bezdrátový mikrofon nabízí přímé připojení k přijímači. Prodloužená výdrž baterie 30 hodin: díky optimalizované energetické účinnosti lze bezdrátový lavalier mikrofon LARK M2 provozovat až 10 hodin při vypnutém ENC.

Stupně potlačení šumu silné/nízké lze v aplikaci LarkSound zcela jednoduše přizpůsobit konkrétním potřebám záznamu nebo situacím. Inteligentní kontrola potlačení hluku: jedním kliknutím můžete potlačení hluku bez námahy zapnout a vypnout. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí. Ultra malý: bezdrátový nástrčný mikrofon lark m2 váží pouze 9 g a zůstává bezpečně připevněn k vašemu oblečení. S nabíjecím pouzdrem má mobilní verze výdrž baterie 30 hodin. Díky bezztrátové reprodukci zvuku a výjimečným schopnostem záznamu vám nabízí vynikající nahrávací výkon, kterého ostatní nedosahují.

Kvalita zvuku ve studiové kvalitě: bezdrátový mikrofon lark m2 má 48khz / 24bitový audio formát a přesně zachycuje každý zvuk. Vhodné pro outdoorové aktivity, rozhovory a vloggingy. Současné nahrávání a nabíjení je možné i při použití s telefony! stabilní 300m přenos: lark m2 wireless lavalier mikrofon je ideálním nástrojem pro vysoce kvalitní audio nahrávky v náročných, vzdálených nahrávacích prostředích s ultra dlouhým dosahem přenosu až 300 m v nerušených oblastech bez ruší.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluLARK M2
Modelka6301
ZárukaZáruka 2 roky

3. HollyView

#ad

ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube, 48 kHz / 24 bit Hi-Fi Audio 40H dosah 300 m, Android, PC, iPhone, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon 2TX+1RX pro kameru

#ad
HollyView #ad - Stabilní 300m přenos: lark m2 wireless lavalier mikrofon je ideálním nástrojem pro vysoce kvalitní audio nahrávky v náročných, vzdálených nahrávacích prostředích s ultra dlouhým dosahem přenosu až 300 m v nerušených oblastech bez ruší. Vhodné pro outdoorové aktivity, rozhovory a vloggingy.

Už si nemusíte dělat starosti s nízkou úrovní stavu baterie. Upozornění: přijímač podporuje přepínání režimů pouze v případě, že je připojen k fotoaparátu přes 3, 5mm audio zdířku. Mezi těmito dvěma režimy můžete přepínat stisknutím tlačítka "Mode Switching & Pairing" na přijímači. S nabíjecím pouzdrem má verze kamery výdrž baterie 40 hodin. Ultra malý: bezdrátový nástrčný mikrofon lark m2 váží pouze 9 g a zůstává bezpečně připevněn k vašemu oblečení. Plynulé přepínání mezi mono a stereo: bezdrátový mikrofon podporuje dva režimy nahrávání: mono a stereo.

Křišťálově čisté, detailní a nezkreslené zvuky jsou zachovány díky vylepšenému firmwaru a algoritmům. Vysílač a přijímač jsou automaticky spárovány, takže můžete okamžitě začít nahrávat. Inteligentní kontrola potlačení hluku: jedním kliknutím můžete potlačení hluku bez námahy zapnout a vypnout. Prodloužená výdrž baterie 40 hodin: díky optimalizované energetické účinnosti lze bezdrátový lavalier mikrofon LARK M2 provozovat až 10 hodin při vypnutém ENC. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Číslo díluLARK M2
Modelka6301
ZárukaZáruka 2 roky

4. HollyView

#ad

ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon pro iPhone Lightning s certifikací MFi, 48 kHz/24 bit Hi-Fi Audio 30H dosah 300 m

#ad
HollyView #ad - Díky bezztrátové reprodukci zvuku a výjimečným schopnostem záznamu vám nabízí vynikající nahrávací výkon, kterého ostatní nedosahují. Verze lightning je vybavena čipem certifikovaným MFi, který zajišťuje, že je zařízení bezpečné a funguje pro váš iPhone. Kromě toho zvládne maximální hladinu akustického tlaku 115 dB, což se perfektně hodí pro fotografování v prostředí s vysokými tóny.

Křišťálově čisté, detailní a nezkreslené zvuky jsou zachovány díky vylepšenému firmwaru a algoritmům. Prodloužená výdrž baterie 30 hodin: díky optimalizované energetické účinnosti lze bezdrátový lavalier mikrofon LARK M2 provozovat až 10 hodin při vypnutém ENC. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí. Okamžité připojení po rozbalení: bezdrátový mikrofonový systém je již předem připojen, takže se nemusíte zabývat komplikovanými postupy nastavení.

Kvalita zvuku ve studiové kvalitě: bezdrátový mikrofon lark m2 má 48khz / 24bitový audio formát a přesně zachycuje každý zvuk. Tak můžete zaznamenat své důležité momenty v reálném čase. Končí s obtěžujícími kabely a nabízí skutečně bezdrátové nahrávání. S nabíjecím pouzdrem má mobilní verze výdrž baterie 30 hodin. Dálkové ovládání videozáznamu: stiskněte dvakrát žluté tlačítko na tx lark m2 pro spuštění/zastavení nahrávání videa nebo snímání fotografií na vašem mobilu.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Číslo díluLark M2 DUO For IOS IPHONE
Modelka6301
ZárukaZáruka 2 roky

5. HollyView

#ad

Bílý, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon USB C pro mobilní telefon Android iPhone 15, 48 kHz/24 bit Hi-Fi Audio 30H dosah 300 m, ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube

#ad
HollyView #ad - Prodloužená výdrž baterie 30 hodin: díky optimalizované energetické účinnosti lze bezdrátový lavalier mikrofon LARK M2 provozovat až 10 hodin při vypnutém ENC. Verze usb-c je koncipována pro android, Apple 15, akční kamery a počítače. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí.

Kromě toho zvládne maximální hladinu akustického tlaku 115 dB, což se perfektně hodí pro fotografování v prostředí s vysokými tóny. Vysílač a přijímač se automaticky spojí, takže můžete okamžitě začít nahrávat. S nabíjecím pouzdrem má mobilní verze výdrž baterie 30 hodin. Křišťálově čisté, detailní a nezkreslené zvuky jsou zachovány díky vylepšenému firmwaru a algoritmům. Současné nahrávání a nabíjení je možné i při použití s telefony! stabilní 300m přenos: lark m2 wireless lavalier mikrofon je ideálním nástrojem pro vysoce kvalitní audio nahrávky v náročných, vzdálených nahrávacích prostředích s ultra dlouhým dosahem přenosu až 300 m v nerušených oblastech bez ruší.

Díky bezztrátové reprodukci zvuku a výjimečným schopnostem záznamu vám nabízí vynikající nahrávací výkon, kterého ostatní nedosahují. Ultra malý: bezdrátový nástrčný mikrofon lark m2 váží pouze 9 g a zůstává bezpečně připevněn k vašemu oblečení. Dálkové ovládání videozáznamu: stiskněte dvakrát žluté tlačítko na tx lark m2 pro spuštění/zastavení nahrávání videa nebo snímání fotografií na vašem mobilu. Už si nemusíte dělat starosti s nízkou úrovní stavu baterie.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluLARK M2
Modelka6301
Záruka2 roky záruka.

6. HollyView

#ad

ENC protizvukový násuvný mikrofon bezdrátový pro Vlog YouTube, 48 kHz/24 bit Hi-Fi Audio 30H dosah 300 m, Hollyland Lark M2 Wireless Lavalier mikrofon pro iPhone Lightning s certifikací MFi

#ad
HollyView #ad - Dálkové ovládání videozáznamu: stiskněte dvakrát žluté tlačítko na tx lark m2 pro spuštění/zastavení nahrávání videa nebo snímání fotografií na vašem mobilu. Díky bezztrátové reprodukci zvuku a výjimečným schopnostem záznamu vám nabízí vynikající nahrávací výkon, kterého ostatní nedosahují.

Kvalita zvuku ve studiové kvalitě: bezdrátový mikrofon lark m2 má 48khz / 24bitový audio formát a přesně zachycuje každý zvuk. Už si nemusíte dělat starosti s nízkou úrovní stavu baterie. Současné nahrávání a nabíjení je možné i při použití s telefony! stabilní 300m přenos: lark m2 wireless lavalier mikrofon je ideálním nástrojem pro vysoce kvalitní audio nahrávky v náročných, vzdálených nahrávacích prostředích s ultra dlouhým dosahem přenosu až 300 m v nerušených oblastech bez ruší. Křišťálově čisté, detailní a nezkreslené zvuky jsou zachovány díky vylepšenému firmwaru a algoritmům.

Vysílač a přijímač se automaticky spojí, takže můžete okamžitě začít nahrávat. Plug and play: tento bezdrátový mikrofon nabízí přímé připojení k přijímači. Okamžité připojení po rozbalení: bezdrátový mikrofonový systém je již předem připojen, takže se nemusíte zabývat komplikovanými postupy nastavení. S nabíjecím pouzdrem má mobilní verze výdrž baterie 30 hodin. Poměr signálu k šumu 70 db zajišťuje audio signály s minimálním šumem v pozadí.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Číslo díluLARK M2
Modelka6301
ZárukaZáruka 2 roky

7. HollyView

#ad

Bezdrátový připínací mikrofon pro DSLR kameru, aktivní potlačení hluku, dosah 200 m, Hollyland Lark M1 Wireless Lavalier mikrofon, výdrž baterie 8H, iPhone Android PC černý, ultra mini přenosný

#ad
HollyView #ad - 200 m přenos na dlouhé vzdálenosti a optimální stabilita – přenosový dosah činí až 200 m a latentní doba kratší než 20 ms. Mikrofon vysílače i přijímače mají usb-c konektor pro přímé nabíjení, zatímco pracujete současně – perfektní pro použití ve studiu nebo venku logy, videokonference a nikdy si nemusíte dělat starosti s výdrží baterie.

Aktivní potlačení hluku – inovativní technologie hearclear pro aktivní potlačení hluku patentovaná společností hollyland je koncipována tak, že ji lze aktivovat jediným kliknutím. Kromě toho se připínací mikrofon bezdrátově vyznačuje automatickou frekvenční modulací při rušení. Tento ultra malý mikrofon je dostatečně lehký, aby byl připevněn k límci každého kusu oblečení a lze jej nosit, aniž by byl viděn nebo cítit. Rozšířená kompatibilita – nástrčný mikrofon lark m1 wireless je kompatibilní s většinou zařízení, videokamery, smartphony, jako jsou dSLR fotoaparáty, PC/Mac, akční kamery.

Tím se zvýší stabilita signálu o 90 %, aby byl zajištěn stabilní přenos i v otevřených nebo složitých prostorách. Ultra mini design – jediný bezdrátový mikrofon lavalier lark m1 je opravdu malý a kompaktní: váží pouze 11, 8 g a je téměř 1 cm silný. Pokud funkci deaktivujete, postará se mikrofon lark M1 Wireless Lavalier o detailnější přehrávání zvuku, které působí ještě pravdivěji. Součástí dodávky je kabel trs na tts pro kameru/pc a kabel trs-na tRRS pro chytré telefony upozornění: Kabel konvertoru pro Lightning/typ C není součástí dodávky.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Výška1.18
Délka3.27
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Číslo dílu6502
Modelka6502
Záruka1 rok

8. HollyView

#ad

Výdrž baterie 22 h, připojovací mikrofon bezdrátový pro kameru DSLR, dosah 250 m, mobil,, Hollyland Lark MAX Lavalier mikrofon, 8 GB paměť, ENC protihlukový, bezdrátový 48 kHz/24 bit audio kvalita

#ad
HollyView #ad - Dá se snadno připevnit na oblečení. Díky 3 inteligentním funkcím přizpůsobení ekvalizéru si můžete vybrat vhodnější nastavení záznamu pro různé příležitosti! Lark Max má rádiový dosah 250 metrů při otevřené a neomezené viditelnosti. Můžete pracovat a nabíjet samostatně přes rozhraní typu c současně, a tak zajistíte nepřetržitý záznam po celý den! Díky kompaktnímu nabíjecímu boxu podporuje celý stroj verze Dua výdrž baterie až 22 hodin.

Ať už při důležitých projevech nebo rozhovorech, externí nástrčný mikrofon a 3, 5mm konektor pro sluchátka pro sledování v reálném čase, s funkcí REC si užijete dvojitou ochranu záznamu! Mnohem více podporuje 3 režimy nahrávání, takže potřeby záznamu plně uspokojí každý profesionální video produkční tým!. Rec a 3 režimy: každý mikrofon lze použít také jako samostatný rekordér s 8 gb pamětí pro interní nahrávání 14 h a poskytuje nekomprimované a bezeztrátové wav soubory. Audio ve studiové kvalitě: bezdrátový mikrofon lavalier wireless lark max je vybaven 48 khz/24bitovým audiem, který dokáže obnovit maximálně více zvukových detailů, outdoorové vlogování, 70 dB SNR méně rušivých zvuků a maximální hladinou akustického tlaku 128 dB výrazně se vyhnete nadzvukovému třesku a dokáže zachytit všechny momenty v komplexním prostředí záznamu.

Bezdrátový bezdrátový mikrofon lark max je kompatibilní s fotoaparáty dslr, iPhony, zařízeními Android a počítači a obsahuje několik kabelů, takže jej můžete připojit k přístroji ihned po rozbalení. Profesionální enc a dosah 250m: lark max využívá technologii potlačení šumu enc, která dokáže efektivně rozpoznat a minimalizovat okolní hluk, a tak zajišťuje čistý zvuk bez zkreslení i v hlučném prostředí záznamu. Výdrž baterie 22 hodin: po úplném nabití může bezdrátový mikrofon lark max pracovat 7, 5 hodiny a přijímač 9 hodin.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Výška2.48
Délka4.53
Hmotnost1.74
Šířka1.81
Číslo díluHL-6902
Modelka6902
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. HollyView

#ad

Hollyland Lark MAX Lavalier mikrofon bezdrátový se 2 externími mikrofony, 8 GB Rec funkce nástrčný mikrofon bezdrátový pro, kvalita audia, 22 h doba trvání 250 m, 48 kHz/24 bitů, ENC antizvuk

#ad
HollyView #ad - Ať už při důležitých projevech nebo rozhovorech, externí nástrčný mikrofon a 3, 5mm konektor pro sluchátka pro sledování v reálném čase, s funkcí REC si užijete dvojitou ochranu záznamu! Mnohem více podporuje 3 režimy nahrávání, takže potřeby záznamu plně uspokojí každý profesionální video produkční tým!. Skryjte jej ve svém oblečení a ukažte jen malé magnetické díly pro kameru.

Audio ve studiové kvalitě: bezdrátový mikrofon lavalier wireless lark max je vybaven 48 khz/24bitovým audiem, který dokáže obnovit maximálně více zvukových detailů, outdoorové vlogování, 70 dB SNR méně rušivých zvuků a maximální hladinou akustického tlaku 128 dB výrazně se vyhnete nadzvukovému třesku a dokáže zachytit všechny momenty v komplexním prostředí záznamu. Promyšlený design: vysílač lark max je vybaven magnetickým zadním klipem a magnetickou fólií. Bezdrátový bezdrátový mikrofon lark max je kompatibilní s fotoaparáty dslr, zařízeními Android a počítači a obsahuje několik kabelů, iPhony, takže jej můžete připojit k přístroji ihned po rozbalení. Perfektní pro pouliční rozhovory, živé nahrávání show a další.

Rec a 3 režimy: každý mikrofon lze použít také jako samostatný rekordér s 8 gb pamětí pro interní nahrávání 14 h a poskytuje nekomprimované a bezeztrátové wav soubory. Profesionální enc a dosah 250m: lark max využívá technologii potlačení šumu enc, která dokáže efektivně rozpoznat a minimalizovat okolní hluk, a tak zajišťuje čistý zvuk bez zkreslení i v hlučném prostředí záznamu. Zařízení lze plně nabít v nabíjecím boxu za 2 hodiny. Můžete pracovat a nabíjet samostatně přes rozhraní typu c současně, a tak zajistíte nepřetržitý záznam po celý den! Díky kompaktnímu nabíjecímu boxu podporuje celý stroj verze Dua výdrž baterie až 22 hodin.
ZnačkaHollyView #ad
VýrobceHollyland #ad
Výška2.48
Délka4.53
Šířka1.81
Číslo díluLarkMax
Modelka6902
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. DJI

#ad

DJI Mic 2 1 vysílač + 1 přijímač, dosah 250 m, interní 32bitový float záznam, Android, mikrofon pro iPhone, bezdrátový mikrofon s inteligentním potlačením šumu, optimalizovaný zvuk

#ad
DJI #ad - Tato malá a flexibilní kombinace je ideální pro sólové kameramany. Díky křišťálově čistému zvuku zníš jako profesionál – tento bezdrátový mikrofon nabízí vysokou kvalitu zvuku se světlejšími, jasnějšími a příjemnějšími hlasovými nahrávkami a je tak ideální pro rozhovory, vlogy a mnoho dalšího.

Větší dosah, více možností – díky stabilním bezdrátovým audio nahrávkám v dosahu 250 m FCC 6 profitujte ze zvýšené flexibility záznamu v ještě více situacích. Lze nosit pomocí magnetického nebo upínacího zařízení a zahrnuje několik adaptérů. Lze jej rychle a jednoduše spojit. Už žádné ztráty zvuku – vysílače tohoto bezdrátového mikrofonu lavalier lze použít jako samostatné záznamové zařízení s až 14 hodinami interního záznamu4. Obsahuje přijímač, vysílač stínově černý, vak na přenášení a další. Méně šumu, lepší reprodukce hlasu – inteligentní potlačení hluku zajišťuje jasnější reprodukci hlasu i při rozhovorech nebo videozáznamech v proměnlivých a nepředvídatelných hlukových prostředích.

Kompatibilní s vašimi zařízeními – dji mic 2 se dodává s adaptéry usb-c, 5 mm a funguje s většinou smartphonů, lightning a 3, fotoaparátů a notebooků.32bitový float zajišťuje jasný zvuk i u špiček audio úrovně. Kompaktní, magnetický a diskrétní – kompaktní vysílač má jedinečný design klipu a magnetu, který zajišťuje ještě větší flexibilitu při nenápadném umístění a profesionálně vypadající videa.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška1.57
Délka5.04
Hmotnost0.06
Šířka4.45
Číslo dílu6941565971371
Modelka6941565971371
ZárukaDJI