Top 10 Hi Fi Stereo Anlage – Kompaktní hi-fi stereo systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Panasonic

#ad

Home-Stereoanlagen Heim-Audio-Mikrosystem, FM, Panasonic SC-HC300 Home Audio Micro System 20W Schwarz, Schwarz, 1-Weg, Weiß, 1 Disks, 20 W, Weiß

#ad
Panasonic #ad - Wiedergabe von mehreren musikquellen: usb-anschluss, cd-player MP3 CD-R/RW, bluetooth, aux, fM-Radio, Automatische AUX-In-Wiedergabe für Audio-Geräte und Audio-Streaming. Reiner und verzerrungsfreier Klang mit kräftigen Bässen. Schlankes, elegantes Design mit Möglichkeit zur Wandmontage. 8 cm breiter Lautsprecher mit starkem Magnet. Kompaktes, vertikales Design, 20 W HI-FI Micro-System.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška7.8
Délka16.1
Hmotnost5.51
Šířka4.21
Číslo díluSC-HC300EG-W
ModelkaSC-HC300EG-W
Záruka24

2. sonoro

#ad

Chromecast, Tidal, USB, Bluetooth a internetovým rádiem Airplay, sonoro MEISTERSTÜCK Gen.2 kompaktní zařízení s CD přehrávačem, matná grafitová, FM, DAB+, Spotify

#ad
sonoro #ad - Ikonický design – pocítíte a uslyšíte kvalitu ručně broušeného dřevěného krytu zušlechtěného vysoce kvalitním lakem. Z jednoho kusu vyrobená hliníková přední strana s plovoucím vzhledem.

Získejte přístup k mnoha streamovacím službám, jako je Spotify Connect nebo TIDAL Connect. Bezdrátový přenos – streamujte bezdrátově hudbu v nejlepší kvalitě přes bluetooth, apple airPlay nebo Chromecast. Propojte svá bluetooth sluchátka nebo reproduktory díky obousměrné technologii. Hdmi earc, optický digitální vstup, USB-A, USB-C, Aux-In a mnoho dalších.

Perfektně optimalizovaný zvuk – použijte aplikaci pro korekci prostoru pro kalibraci vašeho prostoru a připojeného vybavení. Etné možnosti připojení – máte na výběr mezi mj. Senzační zvukový zážitek – optimální stereo zvuk díky silné technologii subwooferu a zesilovače s 5 individuálními koncovými stupni "Class D" a funkcí Dynamic Bass.
Značkasonoro #ad
Výrobcesonoro audio GmbH #ad
Číslo díluSO-6200-100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Panasonic

#ad

Micro HiFi Panasonic SC-PM250EG-S 20 W RMS, Bluetooth stříbrná, CD, UKW

#ad
Panasonic #ad - Mini zařízení s usb vstupem pro přehrávání hudby. Stereo kompaktní zařízení s Bluetooth: plná flexibilita pro všechny tablety a chytré telefony. Funkce hodin a časovače. Mini-hifi zařízení pro mnohostranný výběr programů a FM rádio. Kompaktní hudební cd systém s výstupním výkonem 20 W RMS.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška8.82
Délka8.98
Hmotnost5.29
Šířka18.19
Číslo díluSC-PM250EG-S
ModelkaSC-PM250EG-S
ZárukaZáruka výrobce

4. Panasonic

#ad

Bluetooth černá, CD, Micro HiFi Panasonic SC-PM250EG-S 20 W RMS, UKW

#ad
Panasonic #ad - Funkce hodin a časovače. Mini-hifi zařízení pro mnohostranný výběr programů a FM rádio. Mini zařízení s usb vstupem pro přehrávání hudby. Stereo kompaktní zařízení s Bluetooth: plná flexibilita pro všechny tablety a chytré telefony. Kompaktní hudební cd systém s výstupním výkonem 20 W RMS.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška8.82
Délka8.98
Hmotnost8.16
Šířka18.19
Číslo díluSC-PM250EG-K
ModelkaSC-PM250EG-K
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

5. Karcher

#ad

Vertikální stereo zařízení, Bluetooth a budík, Karcher MC 6580D kompaktní zařízení s CD přehrávačem, FM a DAB+ rádio, přehrávání MP3 přes USB, černá, paměť stanic

#ad
Karcher #ad - Pro mp3 přehrávače. Dálkového ovládání a stojanu, audio kabel 3, 5 mm k RCA, síťový kabel a návod k obsluze DE/EN. Stereo reproduktor s výstupním výkonem 2x 5 w rms a audio ekvalizérem vypnuto, pop, klasický, rock, jazz – stmívatelný LCD displej – montáž na stěnu možná.

Streamujte svůj soukromý playlist ze smartphonu nebo tabletu zcela jednoduše přes Bluetooth - USB a AUX-In nabízí další možnosti připojení např. Rozsah dodávky: karcher mc 6580d vertikální hudební zařízení vč. Cd rádio pro přehrávání cd, cd-r/-rw a mp3-cd – četné funkce jako náhodné přehrávání, programovatelné pořadí skladeb a úvodní funkce. Dab+ frekvenční rozsah: 174 - 240 MHz pásmo III. Dab+/ ukw rádio s 20 pamětí stanic na jeden druh příjmu - pll tuner & funkce rds v provozu vkv – funkce buzení a časovač spánku.
ZnačkaKarcher #ad
VýrobceKarcher #ad
Výška8.27
Délka3.35
Hmotnost4.14
Šířka14.76
Číslo díluMC 6580D
ModelkaMC 6580D
ZárukaZákonná záruka

6. Panasonic

#ad

Panasonic SC-PM250 Audio System

#ad
Panasonic #ad - B>produktbeschreibung: Panasonic SC-PM250EF-S. B>helm connection : 3, 5 mm. B>impedanz: 6 Ohm . B>unterstützte frequenzbänder: MF. B>farbe: Schwarz, Silber. B>ladeadaptertyp : vorne. B>kopfhörer Typ: 2-Wege. B>rms-leistung: 20 W . B>: lcd-display.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška16.14
Délka29.13
Hmotnost0.01
Šířka11.42
Číslo díluSC-PM250EF-S
ModelkaSC-PM250EF-S

7. Panasonic

#ad

UKW, Bluetooth, USB, Digital DAB+, AUX černý, jednotná velikost, Panasonic SC-PMX94EG-K Micro HiFi System 120 W RMS, CD

#ad
Panasonic #ad - Vysoce kvalitní 3cestný basový reflex reproduktor a výstupní výkon 120 W RMS. Dodatečná rozmanitost médií díky vstupu Stereo Cinch-, USB a AUX s AUX-In Autoplay. Mnohostranný výběr programů díky digitálnímu rádiu DAB+ a FM rádiu. Přehrávejte oblíbenou hudbu z chytrého telefonu pohodlně přes Bluetooth. Klasický cd systém s působivou kvalitou zvuku.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška9.37
Délka10.51
Hmotnost11.9
Šířka8.31
Číslo díluSC-PMX94EG-K
ModelkaSC-PMX94EG-K
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

8. Panasonic

#ad

Panasonic SC-PMX94EG-S Micro HiFi System 120 W RMS, CD, Bluetooth, USB, jednotná velikost, UKW, Digital DAB+, AUX stříbrná

#ad
Panasonic #ad - Vysoce kvalitní 3cestný basový reflex reproduktor a výstupní výkon 120 W RMS. Přehrávejte oblíbenou hudbu z chytrého telefonu pohodlně přes Bluetooth. Mnohostranný výběr programů díky digitálnímu rádiu DAB+ a FM rádiu. Dodatečná rozmanitost médií díky vstupu Stereo Cinch-, USB a AUX s AUX-In Autoplay. Klasický cd systém s působivou kvalitou zvuku.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška9.37
Délka10.51
Hmotnost11.9
Šířka8.31
Číslo díluSC-PMX94EG-S
ModelkaSC-PMX94EG-S
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

9. Denon

#ad

Denon D-M 41 DAB kompaktní HiFi systém výstupní výkon 2 x 30 W černý

#ad
Denon #ad - 2 x 30w výstupní výkon. 5 mhz - 108. Integrovaný Bluetooth. Výstup předzesilovače pro aktivní subwoofer; frekvenční rozsah UKW: 87. Kompaktní cd přijímač s kvalitou HiFi. Sc-m41 reproduktorový systém s evropskou zvukovou technikou.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška4.53
Délka12.17
Hmotnost26.9
Šířka8.27
Číslo díluD-M41DABBKBKEK
ModelkaD-M41DAB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Cyberlux

#ad

Retro HiFi hudební zařízení | stereo zařízení | kompaktní zařízení | USB | Line Out | CD/MP3 | FM rádio | 30 paměťových míst | LED displej | kazetový přehrávač | Mini HiFi zařízení | Stereo zařízení s

#ad
Cyberlux #ad - Rozměry: celkové rozměry: 16, 5 x 11 x 10 cm v x h x Š 1 box, jednotlivě: 16, 5 x 24 x 36 cm v x h x Š HIFI zařízení, jednotlivě: 13 x 24 x 16 cm V x H x Š. Díky tomu máte flexibilitu, ale také CD-R, abyste si mohli vychutnat celou svou hudební sbírku v různých formátech.

Cd-r/cd-rw/mp3: mini hifi zařízení je vybaveno cd přehrávačem, který umí přehrávat nejen běžné cd, CD-RW a MP3 soubory. Opakujte své oblíbené skladby nebo nechte zařízení automaticky přepínat mezi skladbami pro pestrou reprodukci. Jednoduše svlékněte a umístěte, abyste zažili nerušený rádiový zážitek. Teleskopická fm anténa: teleskopická fm anténa zajišťuje optimální kvalitu signálu pro rádio. Ať už posloucháte hudbu v malé místnosti nebo venku, zařízení zajišťuje působivý zvuk. Digitální led displej: jasný digitální led displej nabízí uživatelsky příjemné rozhraní, na kterém můžete snadno odečíst všechny relevantní informace.

Digitální fm rádio s 30 paměťovými místy: vychutnejte si své oblíbené rozhlasové stanice v křišťálově čisté digitální kvalitě. Zažijte hudbu v nejvyšší kvalitě a vychutnejte si všestrannost tohoto působivého mini hifi zařízení. Výkonný výstupní výkon: s výstupním výkonem 2 x 4 w poskytuje zařízení jasný a silný zvuk. Naše mini hifi zařízení spojuje funkčnost, estetiku a výkon v kompaktním pouzdře.
ZnačkaCyberlux #ad
VýrobceCyberlux #ad
Výška6.5
Délka9.45
Šířka14.17
Číslo díluCL-3120
Modelka3120
Záruka2 roky