Top 10 Entlüftungskit für Shimano Scheibenbremsen – Sady nástrojů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Borgen

#ad

Dura Ace, Saint, Borgen Odvzdušňovací sada pro kotoučové brzdy Shimano – odvzdušňovací sada s návodem pro Deore, XT UVM. vč. minerálního oleje pro hydraulické kotoučové brzdy Shimano

#ad
Borgen #ad - Několikanásobné použití – originální odvzdušňovací sada borgen vhodná pro brzdy shimano obsahuje 100 ml minerálního oleje Made in Germany, který stačí pro 4–6 odvzdušňovacích procesů. Pro deore, xtr, zee, xt, slx, saint, ULTEGRA atd.

Vhodné pro shimano – odvzdušňovací sada kompatibilní s brzdami shimano je vhodná pro všechny běžné brzdy. Odvzdušnění brzd na kolo je tak možné pro každého. Kromě odvzdušňovací sady od borgen nepotřebujete žádné další příslušenství k odvzdušnění brzd. Bleed kit je proto dlouhodobým společníkem. Promyšlená sada pro bleed – brzdová kapalina a nálevka jsou u brzd shimano univerzálně použitelné.

Německá vývojová práce – tato odvzdušňovací sada vhodná pro kotoučové brzdy Shimano je praktická odvzdušňovací sada, která se specializuje na hydraulické brzdy jízdních kol. Video návod – krok za krokem vás podrobně provázíme při odvzdušnění kotoučových brzd naší odvzdušňovací sadou.
ZnačkaBorgen #ad
VýrobceBorgen #ad
Výška1.8
Délka7.4
Hmotnost0.21
Šířka3.5
Číslo díluB-03-001
ModelkaB-03-001

2. fahrradbremsen.de

#ad

Odvzdušňovací sada Service Kit pro hydraulické kotoučové brzdy Shimano vč. 100 ml brzdové kapaliny

#ad
fahrradbremsen.de #ad - Originální olejové zarážky Shimano trychtýř. Shimano návod na odvzdušnění kotoučové brzdy. 2 x 20 ml stříkačka vč. Minerální olej – obsah 100 ml pro Shimano. 2x hadice.
Značkafahrradbremsen.de #ad
Výrobcefahrradbremsen.de #ad

3. SHIMANO

#ad

Nehodí se, transparentní, SHIMANO Trychtýř s olejovou zarážkou pro kotoučovou brzdu, nástroj

#ad
SHIMANO #ad - Shimano workshop tool m575 Disc Brake Bleed Kit - Multicoloured. One-way-Bleeding. K odvzdušnění kotoučových brzd.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceSHITF|#Shimano #ad
Výška1.97
Délka6.06
Hmotnost0.11
Šířka3.31
Číslo díluFBA_SMDISCBP
ModelkaSMDISCBP
ZárukaBez záruky výrobce

4. Easybleed

#ad

Easybleed Odvzdušňovací sada Service Kit pro hydraulické kotoučové brzdy Shimano

#ad
Easybleed #ad - Jeden rok, pokud máte dotazy nebo připomínky, obraťte se prosím přímo na nás. Snažíme se poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní služby. 30ml stříkačka s hadicí a držákem na vedení.
ZnačkaEasybleed #ad
VýrobceEasybleed #ad
Číslo díluEB_Shimano_SML

5. Fantic26

#ad

Plnicí pohárek trychtýř s přípojkou M5, 3 v 1, 100 ml + F26 kotoučové brzdy, servisní sada MTB Ebike Tour Tour Disc, bělící blok, Hydraulický minerální olej Shimano

#ad
Fantic26 #ad - Olejová zátka se svým těsněním po použití naplní otvor – pro čistou práci. Praktický olejový trychtýř pro brzdové páky se závitem m5. Při plnění a odvzdušnění kotoučových brzdových systémů slouží šroubovací nástavec jako plnicí a vyrovnávací nádoba pro naplněný minerální olej. 0 xtr br-rs405 / br-m365 / br-m4050 alivio br-m615 deore / br-m600000 deore br-m775 xt / br-m7000 slx br-m820 saint m8000 xt br-m985 xtr / br-m3050 acera br-m446 / br-m785 xt / BR-M988 XTR / br-m640 zee / BR-T675 LX.

Br-m315 / br-r785 / br-m395 / m9000 xtr / br-rs805 / br-m987 xtr / br-t615 lx / br-m447 / br-rs505 / br-m675 slx / s700 alfine br-t605 / brbr-m902. Pozor pro závodní kola s sti spínací jednotkou potřebujete adaptér m7 na m5 ean: 4251111558591 nebo sadu závodního kola s plnicím pohárkem M7 = EAN: 4251111558263 jinak ->. Kompatibilní viz obrázek např. Servisní odvzdušňovací sada pro shimano se 100 ml originálního minerálního oleje shimano y8399802b bělení + plnicí pohárek F26 / trychtýř s olejovou zarážkou a těsnicími kroužky M5, hadice a BleedBLock pro horská kola, stříkačka dvojitě utěsněná, trekkingová kola Ebikes s brzdovým systémem Shimano.

Sada se sestavuje v německu s polovičními díly s originálním minerálním olejem Shimano made in Japan. Další příslušenství k odvzdušnění, např. Olivový, distanční díl, vložený kolík, brzdové potrubí přídavný olej, disková brzdová obložení a další příslušenství Kolem kola najdete u nás v obchodě Amazon.
ZnačkaFantic26 #ad
Výška1.97
Délka7.09
Šířka5.91
Číslo díluKit-Shimano+Becher

6. SHIMANO

#ad

Shimano Unisex – profesionální odvzdušňovací sada TL-BT03, černá, jednotná velikost

#ad
SHIMANO #ad - Adaptér pro odvzdušňovač pro páku závodních brzd. Je ze silného materiálu. Snadné čištění. Shimano profesionální odvzdušňovací sada "tl-bt03" pro odvzdušnění kotoučových brzdových systémů Shimano. Bez minerálního oleje.
ZnačkaSHIMANO #ad
VýrobceShimano #ad
Výška0
Délka2
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo díluY0C698050
ModelkaY0C698050
ZárukaŽádné

7. fahrradbremsen.de

#ad

Odvzdušňovací sada XL pro všechny kotoučové brzdy Shimano vč. 250 ml brzdové kapaliny

#ad
fahrradbremsen.de #ad - Originální olejové zarážky Shimano trychtýř. Stříkačka a adaptér a vhodné hadice. Originální shimano distanční díl pro odvzdušnění brzdového vedení - Y8J712000 . Originální odvzdušňovací adaptér SHIMANO Road. Minerální olej – obsah 250 ml Shimano.
Značkafahrradbremsen.de #ad
Výrobcefahrradbremsen.de #ad

8. Tuning Bikes

#ad

XT, Dura-Ace atd., TB odvzdušňovací sada pro kotoučové brzdy Shimano – sada pro odvzdušnění s hydraulickým olejem/brzdovou kapalinou – pro hydraulické jízdní kolo Shimano brzdy jako Deore

#ad
Tuning Bikes #ad - Perfektní tlakový bod – tb odvzdušňovací sada pro shimano obsahuje zesílený skleněnými vlákny a univerzálně vhodný bleedblok 2 písty + 4 písty.

Kompatibilní se všemi běžnými kotoučovými brzdami shimano kromě závodního kola - k tomu je zapotřebí ještě adaptér M7, ZEE, XT, XTR, např. Slx, saint atd. Jednoduché odvzdušnění – bleed Kit vč. Podrobného návodu německy + video odkaz. Německý výrobce – naši tb odvzdušňovací sadu nabízíme jako výrobce z Schwarzwaldu Freiburg již více než 15 let. 100 ml kvalitního minerálního oleje / hydraulického oleje pro brzdy Shimano. Vše v tom – vč.
ZnačkaTuning Bikes #ad
VýrobceTuning Bikes #ad
Číslo díluTB_SK-SHIMANO
ModelkaTB_SK-SHIMANO

9. Borgen

#ad

Borgen Odvzdušňovací sada pro hydraulické kotoučové brzdy Magura I servis brzd jízdního kola I sada odvzdušňovacích zařízení s návodem krok za krokem pro perfektní odvzdušnění brzdy jízdního kola

#ad
Borgen #ad - Fast bleed – se speciálně připravenou injekční stříkačkou lze brzdu také "rychle odvětrávat". Zkrátit po brzdovém vedení. Kompatibilní s magura mt7 / mt 5 / MT8 / HS33 atd. Krok pro krok – s přiloženým návodem pro perfektní výsledek odvzdušnění lze odvzdušňovací sadu pro brzdy Magura snadno používat.

Promyšlený obsah – díky kvalitnímu obsahu lze s naší sadou odvzdušnění pro magura optimálně odvětrávat všechny běžné brzdy např. Tím je proces odvzdušnění proveden během několika minut. Praktický box – jednotlivé díly jako stříkačky, speciální 2v1 bleed block, minerální olej a adaptér sady na odvzdušnění jízdního kola jednoduše uložte do kompaktního boxu.

Brzdová kapalina / olej stačí pro několik odvzdušňovacích procesů. Náš slib – protože 100% důvěřujeme v naší bleed kit, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud byste nebyli spokojeni s originální sadou Borgen Kit, vrátíš peníze zpět – až 2 roky od data nákupu! Např.
ZnačkaBorgen #ad
VýrobceBorgen #ad
Číslo díluB-03-002
ModelkaB-03-002
Záruka2 roky

10. CYCOBYCO

#ad

Hope, Nutt, Sram, Tektro, Fromax kompatibel mit allen Modellen, Hayes, Magura, Zoom, Formula, Giant,Hs33, Echo, Avid, Bengal, CYCOBYCO Entlüftungskit hydraulische Scheibenbremse für Shimano

#ad
CYCOBYCO #ad - Nicht in deutscher sprache, professioneller Entlüftungsblock, Bremssattel und Adapter, so einfach zu bedienen. Hochwertiger Öltrichter/Stopper kann flexibel auf jede Struktur des Bremsgriffs reagieren.

Bremsenentlüftungsset, nutt, hope, avid, formula, tektro, bengal, Echo, Hs33, mineralöl-entlüftungsset für shimano, hydraulische Scheibenbremse, Zoom, Sram, Magura, Hayes, Riese, Fromax kompatibel mit allen Modellen. Paket ohne Öl. Universales hydraulisches bremsenentlüftungsset für alle Fahrräder, mit englischem Benutzerhandbuch evtl. Transferdesign: durch die Übertragung zwischen dem Stecker, um die Umwandlung zwischen Mountainbikes und Rennrädern zu erreichen.
ZnačkaCYCOBYCO #ad
VýrobceCYCOBYCO #ad
Číslo díluBL001