Top 10 Barber Zubehör – Vodní chlazení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Socobeta

#ad

G1/4" až 3/8" Barb Fitting pro Soft Tubing

#ad
Socobeta #ad - Tato 3/8" armatura s odporem se snadno instaluje a používá. Vnitřní průměr trubky 8 – 9, 5 mm, 5 mm vnitřní průměr trubky opatřené protiháčky by měl být mezi 8 a 9, což je bezpečné a neškodné. Bar přípojka pro vodní chladicí systém tento g1/4 odhávací přípojka 3/8 má profesionální design a je odpojovací přípojka pro vodní chladicí systém, který je velmi praktický.

G1/4 2'thread kloub proti háku používá g1/4 2'thread s jemným zpracováním a perfektním tvarem, díky čemuž je zajištěn perfektní tvar a dá se výrazně zlepšit kompatibilitu rotujících loktů. Silikonové těsnění hadice z tyčového drátu je vybavena silikonovým těsnicím kroužkem a chromovým procesem, který se snadno instaluje a demontuje a nabízí vašemu systému vodního chlazení velký komfort.

Trvanlivost přípojka na nářadí je z pochromovaného měděného materiálu, díky tomu je vodou chlazený hadicová přípojka odolná proti opotřebení, má dlouhou životnost a nedá se snadno poškodit a zaručuje dlouhou životnost.
ZnačkaSocobeta #ad
VýrobceSocobeta #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.03
Šířka0
Číslo díluSocobeta8meqav36tg
ModelkaSocobeta8meqav36tg

2. ANBOWEI

#ad

Organizér na elektroniku, Šedá, adaptér, nabíječku, univerzální cestovní taška na přenášení, ANBOWEI Kabelová taška, dvouvrstvý elektronický organizér na kabely, nabíjecí kabel šedý, myš, Organizér

#ad
ANBOWEI #ad - Design ochrany -- univerzální cestovní kabel šedý organizér taška polstrovaná měkká houba uvnitř hrají roli ochrany proti zemětřesení, vnitřní prostor bez škrábanců chrání vaše elektronické přístroje před nárazy, vodoodpudivý materiál chrání elektroniku před vlhkostí. Materiál -- šedá cestovní taška je vyrobena z kationického vodotěsného materiálu polyester 300d.

Multifunkční praktická taška -- elektronický organizér příslušenství, kreditní karty a kapesné, uživatelsky přívětivý vnitřní design, uložení vašeho elektronického příslušenství, ideální pro každodenní přepravu v každodenním životě, na dovolené, do školy, peněženky, do kanceláře, na služební cestě, cestování, vhodné také pro uložení doma, zajišťuje váš mobilní život. Pomocí tří nastavitelných čalounických děličů můžete volně nastavit polohu a velikost spodního držáku, abyste optimálně využili prostor. Kabelová taška zajišťuje pořádek a pořádek, takže ty potřebné najdete za méně než jednu sekundu. Vodotěsné odolné proti nárazům a opotřebení, design se zaoblenými hranami, snadno se čistí a nevybledne, úložná taška s dvojitým zipem, snadno se deformuje, více místa, volně se otevírá a zavírá, přenosné rukojeti s dlouhou životností, skvělé uložení cestovních dat.

Velká kapacita-- velikost 28 × 21 × 9 cm, snadno se nosí, exkluzivní a lehká, nůžky, velmi vhodná na cesty. Může obsahovat kabely, 10, minikamery a telefony, paměťové karty, usb kabel, pevné disky, dvojitá designová multifunkční kabelová taška, mobilní napájení, 5palcový tablet a další příslušenství. Nastavitelný organizér do kapsy -- organizér na kabelovou kapsu má elastický upevňovací pásek a kapsu ze síťoviny.
ZnačkaANBOWEI #ad
VýrobceXingge-EU #ad
Výška3.54
Délka11.02
Hmotnost0.5
Šířka8.27
Modelka20211006

3. DtosbvOQ

#ad

Pro vedení kabelů,, solární PV kabelové svorky, solární kabelové klipy, svorky na kabely z ušlechtilé oceli, 50 kusů fotovoltaických kabelových svorek, držák kabelů, rám přívěsu drátěné svorky

#ad
DtosbvOQ #ad - Fotovoltaický kabelový klip na kabelkabelová svorka vyrobená z vysoce kvalitního materiálu z ušlechtilé oceli 304 se speciální povrchovou úpravou, snadno nerezaví, vykazuje silné zatížení a odolnost proti korozi, kovový povrch neoxiduje snadno, má dlouhou životnost a může zabránit poškození izolační vrstvy kabelu.

Klipy mají vždy 2 dráty a lze je snadno odstranit, aniž byste potřebovali nástroje nebo pokyny; pokud spravujete dráty, aniž by zanechaly stopy na desce nebo drátech. Mohou vám pomoci při organizaci drátů a kabelů. Udržujte je uklizené a ušetřete místo. Spolehlivé řemeslné zpracování držák kabelů s kompresní strukturou lze upnout specifikace kabelu: 6, 0 průměr – 6, 2 mm; lze upevnit jeden nebo více kabelů; design s háčky na zadní straně kabelové svorky může zabránit tomu, aby kabelová svorka po instalaci spadla.

Vícenásobné použití kabelový klip má mnoho možností použití, kabely, pracovní stoly, kajaky, přívěsy, rybářské čluny, kanceláře, jako např. B. Kabelové svorky z ušlechtilé oceli je můžete připevnit jednoduše rukama na místo určení, jednoduše je připevněte na svorky drátového rámu. Množství v balení obdržíte 50 kovových držáků kabelů stejné velikosti, vhodných pro většinu šířek kabelů. To je nejlepší fotovoltaický ideální pro kabely.
ZnačkaDtosbvOQ #ad
VýrobceDtosbvOQ #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluB3A073

4. Nizirioo

#ad

Solární panel, upevňovací svorky pro systémovou montáž, kabelové svorky: Nizirioo 50 kusů fotovoltaických kabelových klipů, instalace vedení, solární modul, Solární modul, kabelové klipy, fotovoltaika

#ad
Nizirioo #ad - Jsou také ideální pro použití v kancelářích, obytných automobilech, pracovních lavicích a dalších, obytných vozech, skladech, zahradách, pro organizaci drátů a kabelů a úsporu místa. Pokud chcete na drátěné regály namontovat něco těžkého, použijte tyto svorky místo plastových klipů! Iroké použitíkabelové klipy solárních modulů jsou skvělé pro správu kabelů fv modulu a jsou perfektním příslušenstvím pro organizaci kabelů a zamezení nepořádku.

Zadní strana je opatřena háčky na kabelové svorce, aby po instalaci nespadla. Silná kompatibilita naše kabelové svorky solárních modulů mohou upnout kabely o průměru 5, 0 mm až 3, 0 mm až 6, což je vhodné pro většinu šířek kabelů. Snadné použití svorky na kabely solárního modulu lze instalovat bez nářadí. Tyto drátěné svorky mohou pojmout i jednotlivě nebo více kabelů a jsou kompatibilní se solárními rámy nebo držáky o tloušťce 1, 0 mm, 2 mm. Můžete pracovat rychle a skvěle a díky tomu jsou kabelové kanály mnohem bezpečnější.

A velmi jednoduchá instalace. Design s dvojitou kompresí svorky na kabely solárního modulu jedinečný konkávní design a hladká hrana bez otřepů může zabránit poškození izolace kabelu, demontovat pomocí pružinové spony, zajistit efektivitu konstrukce a čisté uspořádání. Kabelové klipy solárních modulů mají silnou podporu a speciální povrchovou úpravu, vynikající odolnost proti korozi a mohou nabídnout delší životnost. Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel naše kabelové svorky jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli 304.
ZnačkaNizirioo #ad
VýrobceNizirioo #ad
Výška0.28
Délka0.74
Šířka0.39
Číslo díluSolarmodul Kabelclips

5. GothicBride

#ad

černé pásky na suchý zip, 50 kusů suchého zipu, GothicBride Kabelové vázací pásky uzavíratelné, opakovaně použitelné 150 x 12 mm, kabelové pásky

#ad
GothicBride #ad - Robustní metrový kabelová páska gothicbride z nylonu je velmi odolná a praktická. Každý suchý zip pojme 5 až 8 kabelů a hodí se k vašim různým scénářům v každodenním životě. Pomůže vám vytvořit čisté a řádné úložné prostředí.

Pohodlí pásky na suchý zip mohou jednoduše ovládat kabely, dráty a kabely a zůstávají pevné. Pokud z nějakého důvodu kabelová páska pro vás nefunguje, kontaktujte nás a vrátíme vám plnou náhradu. Můžete tak získat vynikající zážitek z paměti. Kabelové pásky můžete zcela jednoduše a individuálně upravit a znovu použít pro požadovaný účel použití. Nastavitelný a opakovaně použitelný na rozdíl od jiných běžných kabelových pásků je tento suchý zip nastavitelný.

Po objednání obdržíte 50 kusů. Při lisování poskytuje zatížitelný, ale reverzibilní rychlouzávěr. Pruh z chemických vláken má dvě strany, z nichž má flexibilní háček, který má jiné poutka. Prvotřídní služby gothicbride se zavazuje poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a nejlepší služby. Mnohostranné použití velikost vázacího pásku je 150 × 20 mm.
ZnačkaGothicBride #ad
VýrobceGothicBride #ad
Výška0.39
Délka4.72
Šířka7.08
Číslo díluSDFJTRD12

6. Flexowire

#ad

Flexowire 50 ks vázacích pásků na suchý zip 15 cm x 12 mm – opakovaně použitelné – kabelová páska na suchý zip | suchý zip | suchý zip

#ad
Flexowire #ad - Kabelové pásky na suchý zip zajišťují řádné vedení kabelů. Opakovaně použitelné a nastavitelné: díky suchému zipu lze kabely všeho druhu rychle, jednoduše a bezpečně zafixovat a uvolnit.

Kvalita: flexowire pásky na kabely uzavíratelné, resp. Jednoduché: díky háčkům na suchém zipu můžete jednoduše omotat a upevnit různé kabely. Povrch se skládá z flexibilních háčků a poutek. Ivotní prostředí: suché zipy jsou opakovaně použitelné a proto jsou ekologické. Zákaznický servis: máte dotazy nebo problémy nebo hledáte určité produkty? Kontaktujte Flexowire – pomůžeme vám s vaší poptávkou! Velcro tape se hodí jako ekologické řešení pro uvolnitelné a opakované uspořádání kabelů. Pásky na suchý zip 15 cm x 12 mm mají dlouhou životnost a jsou praktické. Pásky na kabely můžete znovu použít.
ZnačkaFlexowire #ad
VýrobceFlexowire #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka1.97

7. DiBaiHuiHomer

#ad

Organizér kabelů pro fotovoltaické kabely,, PV, kabelové svorky, svorky na kabely, závěsné rámy, drátěné svorky, kabelové svorky, DiBaiHuiHomer Solární PV kabelové svorky, nástěnné solární moduly

#ad
DiBaiHuiHomer #ad - Použití : organizér na kabely se při instalaci jednoduše ohýbá a manipuluje. Snadná instalace: rychle bez nářadí, šikmý design umožňuje jednoduchou montáž a demontáž bez nářadí.

Design s ochranou proti odkládání: design s háčky na zadní straně kabelu zabraňuje pádu kabelových svorek po instalaci. Ideální pro pokládku fotovoltaických kabelů. Pro kabely, regály, trubky, vedení atd. Balení obsahuje: 100 kabelových organizérů, pomůže vám uspořádat dráty a kabely uspořádané a úsporně. Skvěle pracují a udržují kabelové kanály mnohem bezpečněji. Kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304 a speciální povrchové úpravy, odolný proti korozi, kovový povrch není snadno oxidovatelný, snadno nerezaví, má dlouhou životnost.
ZnačkaDiBaiHuiHomer #ad
VýrobceDiBaiHuiHomer #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu254D0050

8. CODIRATO

#ad

Boty a jiné štítky 130 mm, CODIRATO 500 ks bezpečnostních vláken průhledné Loop Pins Loop Lock na oblečení

#ad
CODIRATO #ad - Bezpečné a ekologické, netoxické, chuťově neutrální a s dlouhou životností. Průhledný design, dekorativní. Iroké spektrum použití: loop lock s délkou cca 13 cm, kožené zboží, boty, vhodné pro cenovky většiny výrobků.

Jako textilie, šperky nebo sportovní doplňky. Nepotřebujete již žádný etiketovací stroj, velmi cenově dostupný. Prémiový materiál: umělohmotné etikety vlákno se skládá z materiálu pom odolného proti roztržení. 500 kusů balení pro vaše potřeby. Jednoduchá obsluha: s průhlednými smyčkovými kolíky můžete cenovky mnohem jednodušeji, rychleji a bezpečněji.

Funkce: bezpečnostní vlákna pro cenové značky mohou vaši etiketu pevně upevnit na textilie, kožené zboží, boty nebo sportovní zboží. Jednoduchá obsluha, šetří čas a námahu. Dobrý design: konec bezpečnostního vlákna musí být zaveden přes uzávěr, aby se vytvořilo trvalé spojení odolné proti roztržení.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

9. scozzi

#ad

Samsung Galaxy Tab S9 S8 S7 S6 A7 A E P12 P11 Yoga 13 11 M10 M8 FE Lite Air Mini Plus Pro, Lenovo, scozzi Držák na tablet Auto Větrací mřížka Držák 7-11" např. kompatibilní s Apple iPad

#ad
scozzi #ad - Pevně drží díky háku na rozdíl od větracích držáků, je tento držák ventilace scozzi pevně spojen s větracím otvorem pomocí ostnu, které se zasunou pouze do větrací mřížky, a nemůže tak spadnout. Kompatibilní s apple iPad / Pro 11 105 9.

7 4 3 2 wifi lte plus plus 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016. Otočitelný o 360°nastavitelný v mnoha úhlech, otočný o 360° a výkyvný do zorného pole. Kompatibilní s lenovo tab p12 p11 / e / smart yoga tab 13 111. Barva: černá. Vhodné i s ochranným pouzdrem. Kompatibilní s huawei mediapad matepad 11 t10 t10s 8 4 m6 M5 M3 M2 M1 T5 T3 T2 Lite Pro … např.

Pro svislé & vysokozdvižné jehněčí vhodné pro svislé a vodorovné větrací lamely. Univerzální pro 7–11" palcové tabletynapř. Kompatibilní s samsung galaxy tab s9 s9+ s8 s8+ s7 s7+ s6 s5e s4 s3 s2 s / pro / air / 4 3 2 / mini / a8 a7 a / lite note pro plus + wi-fi 5g 8.0 101 … např. I s ochrannými pouzdry zařízení o tloušťce až 1, 5 cm lze upnout. Není vhodné pro kulaté lamely.
Značkascozzi #ad
VýrobceDeineHuelle #ad
Výška1.77
Délka9.06
Hmotnost0.01
Šířka5.71
Číslo díluSAM (2956)
ModelkaAir Vent Mod 2

10. Fyearfly

#ad

Anhängerrahmen-Drahtklemme, 50/100 Stück Kabelklemmen, Photovoltaik-Panel-Drahtklemmen, PV-Drahtclip, Schwarz 50 Stück, Solarmodul-Kabel Kunststoff-Kantenclip Elektrische Kabelbinder

#ad
Fyearfly #ad - Um den draht zu verwalten, keine werkzeuge oder anweisungen, einfach per Hand an die Zielstelle klemmen, 2 Drähte pro Clip, und Sie können sie leicht entfernen, ohne Spuren auf dem Panel oder Drähten zu hinterlassen. Vermeiden sie den Verlust der Stromerzeugung durch den Zirkulationsstrom. Einfach zu verwenden und zu entfernensie können den drahtclip in sekunden installieren, befestigen sie ihn einfach an den Drahtrahmenclip, und es dauert nicht viel Zeit und Mühe.

Und hilft ihnen, werkbänke, angelboote, anhänger, das Anti-Aging, beständig gegen hohe und niedrige Temperaturen ist, und für eine lange Zeit im Freien verwendet werden kann. Drahtklemmen aus kunststoffjetzt sind die auf dem markt häufig verwendeten edelstahlklemmen schwierig zu installieren. Unsere Kunststoffclips sind einfach zu montieren. Starke kompatibilitätdie kabelklemme kann die kabelspezifikation aufnehmen: durchmesser 6, 4 x 4, 0 mm²; geeignet für Solarrahmen mit einer Dicke von 1, 0 mm - 3, 50 mm; kann einzelne oder mehrere Kabel Standard-Kabelkonfiguration 2 x 4, 0 mm², 0 - Durchmesser 6, 2 mm oder Klammerklemmen.

Langlebig und vielseitig einsetzbarunsere kunststoff-clips sind aus hochwertigem pa66-kunststoffmaterial, wie zum Beispiel für Photovoltaik-Module, kajaks, Büros usw. Mehr sicherim vergleich zu den edelstahl-drahtclips besteht der Kunststoff-Drahtclip aus Kunststoff, was das Zirkulationsstromproblem vermeiden kann, das durch den Edelstahldrahtclip am DC-Seitenkabel verursacht wird. Durch die montage des Kunststoffclips wird die Oberflächenschutzschicht des Photovoltaikmoduls nicht beschädigt.
ZnačkaFyearfly #ad
VýrobceBoaby #ad
Výška1.97
Délka7.09
Šířka5.51
Číslo díluBOAWX1103-GS108878
ModelkaBOAWX1103-GS108878-01